Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítene és végig...

Valaki segítene és végig olvasná? Nem bírom már ezt a helyzetet és valakivel már meg kell osztanom, mert megőrülök ha magamba tartom.

Figyelt kérdés
Mi lehet az a "boldogság", "szeretet", " normális élet", "párkapcsolat", stb? Reggelig sorolhatnám.  Valami kutyafajta?   Egyiket se ismerem. Egyedül a "szenvedést", és a "magányt" stb. blabla (folytathatnám reggelig de senki se lenne kíváncsi rá) ismerem. De ezek már születésem óta hű barátaim. Annyira összenőttünk (ők az egyedüli barátaim mert ugye a való életben azok sincsenek) Eddig az "életemben" (kicsit sem  nevezném annak) csak a szart kaptam. Nem akarom ezt az egész "élet"nek nevezett szart folytatni. Inkább kilépek. És amúgy olyan rohadt jó mindenkit boldognak látni. Mindenki rohadtul boldog. Élvezik az életet. Csak én nem. Így fogok megdögleni. És majd mikor majd haldoklok vissza gondolok az "életemre" (ami ugye sosem volt és sosem lesz) Ha majd csak rá gondolok az majd segít a haldoklásban. Mert ugye olyan "jó" volt.

2019. máj. 31. 23:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 17/F vagyok. Barátnőm sem volt még sosem és ha rajtam múlik sosem lesz.Emellett pánikbeteg és szociális fóbiás is vagyok.Meg fogom ölni magam
2019. jún. 1. 00:02
 2/16 anonim válasza:
Én szívesen meghallgatlak ... ha szeretnél írj
2019. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
17 évesen még kár lenne feladni
2019. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom már ezt az egészet:( Csak meg akarok nyugodni végleg..Meg akarok halni:(
2019. jún. 1. 00:06
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez jelenleg így csak egy tinidepi.

De szerencsédre ott a sulipszichológus. Gondolom ha ilyen nagy a baj, már voltál nála. Mi történt ott, mikről beszélgettetek?

2019. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Sulipszichológus? Te valami elit budai fizetős iskolába jártál? Mert máshol csak annyi a segítség, hogy leordítják a fejedet, hogy hol a házi feladat.
2019. jún. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem járok suliba
2019. jún. 1. 01:16
 8/16 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne elmenned pszichiáterhez és pszichológushoz, és velük konzultálni erről.

Ha gondolod, emellett én is meghallgatlak.

2019. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nem mindenki boldog, számtalan ember olyan esetben van mint te. A boldogokat csak nézd szerencséseknek, te meg küzdj meg boldogságodért. Menj pszichológushoz. Ha nem teszel semmit, ilyen maradsz.
2019. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pszichológus kéne neked


és lehet, hogy sok szr ért, de azért te is hozzájárulhatsz a saját sikereidhez, nem kell mindig csak kizárólag a körülményekben keresni az okokat


ahelyett, hogy siránkozol, össze is szedheted magad, csak akkor nem a sebeidet nyalogatnád kizárólagosan a körülmények áldozatának és játékának betudható dolgokért, hanem akkor átgondolni, tenni, akarni is kell, amit lehet adott körülmények közt, hogy jobbra forduljanak a dolgok, ehhez önismeret is kell, meg sok egyéb


stb


amúgy hívd a segélyvonalat

2019. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!