Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz közérzet, depresszió,...

Rossz közérzet, depresszió, félelem. Mit tegyerek? Nagyon rosszul érzem magam

Figyelt kérdés

21/F

Eljöttünk az anyukámat meglátogatni a gyógyfürdőben. Kint vagyunk a természetben, erdő van itt közel. Tegnap olyan rosszul éreztem magam, nagyon rosszul. Rossz közérzet, depresszió, szorongás, egyszóval nem tudtam mit kezdjek magammal. Aztán bementem a sóbarlangba. Ott lefeküdtem, meditáció zene ment, hátra dőltem, ellazultam. Víz csepegés hangokat hallottunk, nagyon kellemes, jó érzés volt, meg is könnyeztem, olyan szép volt. Miért könnyeztem meg? Nem érzem magam jól lelkileg.

Bánt néhány dolog mégpedig: 1. tegnap beszéltem egy nénivel, aki itt van, nemrég jött ide, és máma jönnek utána a lányai. Én már arra gondoltam, hogy ha itt lesznek, akkor megszólítok egyet, és hogy megismerkedünk. A fiatalabbnak van barátja, az öregebbnek nincs. Nemrég szakítottak. Nincs és nincs szerencsém valakit elhivni randevúra, beszélgetni, ismerkedni.

Nincsenek barátaim, nincs kinek kibeszélni magamot ez is bánt a legjobban, mindent magamban fojtok. 2. Szűz vagyok. Nem volt még komoly kapcsolatom, nagyon hiányzik már a női test, a sex. Szeretnék végre túl lenni rajta. Ez is bánt nagyon.


A legjobban ami végett félek, ami végett depressziós is vagyok, az mégpedig ezért: Apukám borotválját használtam, és beteg, be van rekedve. Tegnapelőtt borotváltam a szakálamat, és a bajszomat. A borotva fejét minden borotválkozás után cserélek fejet, és fertőtlenítem. Nem vettem észre, hogy véres-e lett volna a borotva feje. Régebben meg vágtam magam, de azonnal fertőtlenítettem. Azt hallottam, hogy elkaphatok valamilyen betegséget mégpedig HIV. Nem tudom, hogy az apukám akkor régebben meg-e vágta magát vagy sem, vagy most tegnapelőtt amikor borotválkozott, és ugyanazzal a fejjel borotválkoztam. Nagyon félek, hogy mi bajom lehet.


Nagyon depressziós vagyok, rosszul érzem magam, nem vagyok a bőrömben. Mit tegyek? Rettenetesen félek. Kérlek segítsetek rajtam.


2019. jún. 2. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Javaslom, hogy keress föl egy pszichiátert, és konzultálj vele.

A borotvás dolghoz: a hiv egy nagyon ritka betegség, ki van zárva, hogy apukádnak van, szóval nem is fogod elkapni.

2019. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!