Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok. Nagyon...

Depressziós vagyok. Nagyon rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap óta rosszul érzem magam. Rossz közérzet, sírok, nem tudok magammal mit kezdeni. Bele bolondulok, megőrülök. Szedek minden este Neurolt. Tegnap, és máma egész nap kint voltunk a természetben, erdőben sétálunk. Máma meg rosszabbul érzem magam. Istenem, kérlek szépen segítsetek rajtam. Vannak dolgok amik bántanak is, vissza nézek a múltba. Nincs kinek kibeszélnem magam, se barátok, se barátnő, mindent magamban fojtok.


Mit tegyek??? Kérlek, nagyon szépen kérlek titeket segítsetek rajtam. Kérlek szépen.


2019. jún. 2. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress egy pszichológust. Semmi gaz nincs abban, hogy elmesz egyhez.


Bár a depressziónak feltétele hogy ne egy napja érezd igy magad, hanem huzamosabb ideig, legalábh fél éven keresztül.


Azt mondtad kint voltaTOK a természetben. Kikkel? Velük nem tudsz beszélni?

2019. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szüleimmel. Most zaklatsam őket azzal, hogy depressziós vagyok? Nem szeretném hogy őköt is ez bántja. Főleg miután az anyukám után jöttünk a gyógyfürdőbe.
2019. jún. 2. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
1 nap az nem depresszió. Ki írja föl neked azt a gyógyszert? Gyógyszer helyett pszichológus kell. A múlton meg fölösleges rágódni, az már elmúlt. Próbálj meg a körülötted lévő szimpatikus emberekkel szóbaállni.
2019. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!