Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan éreznétek magatokat,...

Hogyan éreznétek magatokat, ha valaki miattatok vágná a kezét? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha valaki vagdalja a kezét, az NEM más miatt, hanem a saját állapota miatt.

Az egyetlen, amire gondolok, hogy keressem professzionális segítséget, ha egyedül nem boldogul

2019. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Azt hogy ez az ő felelőssége mit tesz az életével. Én miért érezzem magamat felelősnek? Semmi bűntudatom nem lenne. Ha valaki miattam öngyilkos lenne az se az én felelősségem,hanem a saját felelőssége. tehát nem érezném magam rosszul.
2019. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Az te vagy, aki valaki miatt vagdossa a kezét? Hát ne tedd, mert semmi értelme, semmit nem visz előre, de legalább megmarad a heg. Ettől nem fog téged jobban szeretni az illető, sőt, ha megtudja, még kevésbé fog. Fordulj pszichológushoz.
2019. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem érdekelne. Ha párkapcsolatban lennék vele, elhidegülnék tőle emiatt, nem szeretem a gyenge jellemeket, akik másokat hibáztatnak saját sikertelenségükért és boldogtalanságukért.
2019. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Volt már ilyenben részem hogy kapcsolatban voltam de nagyon belém volt esve agy pasi és hülyeségekkel zsarolgatott mint pl ha nem végzek a fürdéssel x időn belül (mert hogy akkor a pasimmal fürödtem) akkor vagdosni fogja a csuklóját. Hát nem különösebben érdekelt. Vagdossa ha neki jól esik.
2019. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem volt ilyen ismerősöm egyszer megbántottam és rá egy órára elküldött egy képet amin mélyen megvágta magát . Másnap reggel átmentem képen b*sztam megmondtam neki hg ez hülyeség volt nekem is vannak gondjaim nem is kicsik és mégse vagdosom magam . Azóta nem csinál ilyet és persze meg is bánta...
2019. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
ez azért érzelmi zsarolás is
2019. jún. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

zsarolni is lehet ezzel, ja. ismerem én is ezt.

miattam ne vágja, mert rájön mennyire nem éri meg. :D

2019. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%

Javasolnám hogy inkább a nyakát.

A zsaroló nem miattad zsarol, hanem maga miatt.

Nem lát tisztán a nagy egójától.

2019. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!