Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek folyton fáradt türelmetlen és ideges?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradtnak érzem magam, mindenen felpaprikázom magam. Nincs elég türelmem és gyakran vagyok ideges.

Nem volt ez mindig így, de sajnos az életkörülményeim nagyot változtak rossz irányba, és azóta egyre rosszabbul is érzem magam.

Mit csináljak? Nekem is rossz ez az érzés, de honnan vegyek türelmet?


2010. júl. 7. 22:13
 1/3 anonim válasza:

Itt nem arról van szó hogy türelmetlen vagy. Szerintem kezdesz depressziós lenni és talán ez is okozza a fáradékonyságot és az ingerlékenységet. Nézz magadba légy őszinte magadhoz (fájdalmas!) és próbáld megtalálni mi változott v. mi az nem jó az életedben, és próbálj változtatni rajta.

35F

2010. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintha csak én irtam volna..,ugyanez van velem is:( Nagyon ideges és türelmetlen vagyok,hirtelen felkapom a vizet mostanában ,mert nincs munkám és nagyon nehezen ön össze pedig keresek,a tartalékom meg fogy... És sajnos az idegességemet a családomon vezetem le,tudom nem jó,de megnyugtatóbb lenne ha végre tudnék dolgozni!!
2010. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is gyakran vagyok ilyen, főleg ha nem alszom rendesen sokáig. Úgyhogy ha te is így csináltad, akkor szerintem aludj..


Másrészt meg ha ideges vagy türelmetlen vagyok az olvasás mindig segít! Ilyenkor nehezen veszi rá magát az ember, de hamarosan jó lesz utána a hangulat :)

2010. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!