Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kokainozas utan elmulik e ez...

Kokainozas utan elmulik e ez a fura erzes?

Figyelt kérdés

Azok valaszat, tapasztalatat varom, akik csinaltak.

Igazabol 3x csinaltam honapos kihagyassal az elso utan, nem is volt semmi komoly utana, kiveve az a lehangoltsag masnap, ami ugye a boldogsagszintet a 0ra vagta.. ezzel tisztaba voltam. Csak orrba.

Aztan kb 3 4 honap mulva meg egy ilyen de vhogy nem adta ugyanazt az erzest, lehet a hangulatom, lehet sajna fel volt utve massal is, alvas 0 ugye es elegge lehangolt szinten. Mivel az erzes hianyzott amit nem kaptam meg, ra 1 hetre a 3. Alkalom volt. Ekkor eleg tisztat sikerult meg is volt az erzes (teszem hozza Hollandiahoz kozel lakom nemetben)

A masnapja es 3. Napja eleg szar volt, furcsa erzesek, mintha ujra kellene, nem tudsz nagyon az aktualis helyzetnek orulni, vagy aminek eddig orultel nem ertekeled tul fel. Ilyen kattogas. Fizikai fajdalom 0 de agyban erosen elojon h milyen jo volt es h lehetne elerni ugyanazt. A pia kozel sem ad ilyet total mas. Engem nagyon zavar ez, mert tudom h 1000 dolog van az eletben ami adrenalint, boldogsagot ad, nem kell ilyen dologgal elni. Persze sajat hiba, h ezt kiprobaltam tudom.

Viszont fura h ott elo emberel nagy % el vele kiderult egyrol kettorol 10 eve 20 eve csinalja kethetente havonta, semmi latszatat nem latod rajtuk.. en meg a 3. Alkalom utan ilyen furan erzem magam, de az is lehet h csak bebeszelem.. ha elterelodnek a gondolataim, nem vok egyedul, akkor tok jo. De alapjaba veve eleg sokszor forog ezem az agyam...

Jobb lett volna sosem kiprobalni kb igy gondolom, mert ha eszembe jut az a fel ora amit okozott, ujra at akarod elni.... persze vmivel gyengebb ez az erzes ahogy a napok telnek, megis a sovargas nagy ur.

Tanacsok? Kb orokre elszeretnem felejteni, es vmi massal elerni hasonlo jo erzest.

Egyebkent az egesz nem er annyit, amilyen ennek a lejovoje meg a masnapja... borzaszto.


2019. jún. 3. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül okoz erős függőséget. Nyilván az adott ember lelki állapota is számít. Az a pár ismerősöd, aki időnként csinálja, valószínűleg a buli részeként csinálja, néha jól esik neki, de meglennének nélküle is. Neked meg valószínűleg valami hiányzik, nem vagy teljesen stabil lelkileg. Szerintem többet ne csináld, ha már most kezded érezni a függőséget, akkor inkább kerüld el messzire. Te lelkileg, mentálisan törékenyebb vagy, mint azok akik ezt tudják csak úgy időnként szórakozásból csinálni.
2019. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszi a gondolatmegerositest. :)

Vhogy en is igy gondolom.

Akkor par sort a hatterrol.

Volt egy 5 eves kapcsolatom kint, aztan egyedul lettem, egyedul munka, penzgyujtes, feltores az eletbe egyeduli magyarkent, akkor volt az elso, aztan osszejottem egy orosz lannyal, nagyon boldog lettem, a masodik ekkor volt, de meg mindig nem ereztem stabionak magam, mivel tudom h hazakoltozok, o ott marad, es sztem ezek a kkrulmenyek nem tul jok.

Sokan buli alkalmabol csinaljak, hat en egy atlag pentek este..

2019. jún. 3. 10:57
 3/8 anonim válasza:
Én csináltam pár hónapig folyamatosan. Nekem utána olyan érzésem lett hogy minden felesleges és semminek sincs értelme. Mintha kicserélték volna a világnézeten. Mintha megváltozott volna minden. Szerencsém volt mert volt egy párom akire számíthattam és abba hagytam. Utána az érzés megmaradt de enyhébb.
2019. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*m
2019. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne told többet, nagy a függőségi potenciálod. Próbálj keresni valami hobbit, baratkozz, ismerkedj új emberekkel, nézzél filmeket, kirnádulj.. rengeteg a lehetőség az életben, nem éri meg egy vacak drog miatt kidobni.
2019. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thunderdome válasza:
Hát én anyit tudok hogy ha magadba fogyasztód és nem csinálsz semmit akkor felesleges de ha még valaki van akivel fogyasztód akkor nagyon jó hangulat alakul ki.
2019. júl. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagyd azt a szart messziről kerüld el a legjobb az lenne ha semmilyen drogot nem fogyasztanal de ha nagyon érezni akarsz ilyen érzést akkor fuvezz nem sokkal károsabb mint a cigi A kokain meg a heroin az életedet teheti tönkre ne legyél olyan aki az utcán a kuká mellet ülve fog pénzt kérni kokainra és még venni a napi/heti adagját

a haverjaidon külsőleg lehet nem látszik a kokain de belülről szét csesz nekik mindent.

Amúgy meg azon múlik a kokain hatása hogy magadba egy sötét szobába csinálod vagy társaságban társaságban boldogabb leszel de ne csináld sehogy főleg hogy már érzed hogy kívánod. Tudod hány ember lenne most a helyedbe és tenne le aszt a szart? Millióan.

Egyébként hány éves vagy?

2019. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kuka*
2019. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!