Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem veszi észre senki...

Miért nem veszi észre senki hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy az vagy? Amíg nem voltál pszichológusnál, ne jelentsd ki ilyen biztosan. Attól még, hogy magad alatt vagy, nem biztos, hogy ez depresszió. Manapság sokan szeretik használni ezt a szót magukra.
2019. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy az vagyok. Már nagyon régtol van ez
2019. jún. 7. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert mindenki a saját depressziójával van elfoglalva. A hárommillió depressziós országa vagyunk (de van itt már több is).
2019. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha észre is veszi, mit kellene tegyen?
2019. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hallgass, nézz motivációs videokat a youtube-on. Pl.Szabó Péter. Olvass önfejlesztő könyveket. Elmehetnél egy jó kineziológushoz.
2019. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterek, oda beutaló sem kell. Majd ő felállítja a diagnózist!
2019. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
És fel is ír valami jó kis bogyót rá amitől majd lesz valós bajod. Annyira unalmas már ez a szöveg. Mindenkinek megvan a maga baja és senkit nem érdekel a nyavajgasod. Ha szomorú vagy gondolkozz el, hogy mi okozza. Mi rossz vagy mi hiányzik és old meg. Segíts maaiknak, sportolj, csinálj érdekes dolgokat amiktől sikerelményed lesz. Mióta feltalálták a pszichiátriai gyógyszereket 10ből 9 ember depressziós. Jó nagy divat lett.
2019. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az állapotod alkalmas arra, hogy sportolj és el tudod foglalni magad, nem valószínű, hogy depressziód van.

Lehetsz lehangolt, szomorú stb. Én is azt hittem sokáig még régebben, hogy az vagyok, de jöttek életesemények, amik változtattak a gondolkodásomon és teljesen más életszakasz kezdődött. Az előtt eszembe jutott, hogy mi lenne ha nem lennék stb. de korán sem voltak komoly gondolatok, amolyan múló dolgok.


Egy igazi depresszió nagyon durván ellehetetleníti az életedet. Közel 0 energiaszinted lesz és kb minden lépésed olyan lesz, mintha egy hegyre kéne felmásznod.

2019. jún. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!