Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hétvégéim borzalmasak. Nem...

A hétvégéim borzalmasak. Nem tudom, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Hétköznap sokat dolgozom, szeretem is a munkámat, szívesen csinálom. Vagy sokáig vagyok a munkahelyemen vagy van még délutáni elfoglaltságom. Csak aludni esem haza. Hétvégére teljesen lemerülök és konkréten nem csinálok semmit. Mentálisan is rosszul érzem ilyenkor magam és nem bírok elindulni sehova. Ha van valami program sem megyek el mert olyan értelmetlennek érzem, hogy minek? Utazzak oda, aztán haza? Ez így olyan rossz. Tulajdonképpen fogalmam sincs mire vágynék? Csak azt érzem mire nem. Én sem értem az egészet......
2019. jún. 8. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell pszichológushoz vagy lifecoach-hoz menni. Kicsi depresszió, amit a munka elfed. Nyilván belefáradsz a munkába és pihenni is kell, de azért a hétvége alatt egy program belefér. Úgy nézem, az is a bajod, hogy egyedül vagy, társaságban mindjárt nagyobb kedved lenne kimozdulni egy másfajta, aktív kikapcsolódásért. Úgyhogy társaságot kéne keresni, embereket hívni, de még egyedül is célszerű megerőltetni magadat, hogy hasznosan töltsd az idődet.
2019. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vannak ismerőseim, szóval nem az a gond, hogy nem lenne kivel. Kedvem nincs. Ha elindulnék valahova meg szorongok ilyenkor meg minden bajom van. Érdekes, hogy mikor "kell" menni valahova azzal nincs gond. A munkahelyemen nem vagyok egyedül. Ésnott érdekes dolgok történnek. A hétköznapi beszélgetések meg untatnak. Talán ez is benne lehet. Nincs pénzem pszichológusra. A tbs az hétköznap rendel csak. Akkor nem érek rá.
2019. jún. 8. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha van kivel, akkor néha kicsit erőltesd, mert ha nehéz is elindulni, ott lenni már élmény, változatosság. A szorongást nem értem, hát mi rossz történhetne? Nem dolgozol túl sokat (esetleg még messzi közlekedéssel is), és az túlságosan kiveszi az energiádat? De jó lenne találni egy társat, mert a magány rendesen meríti az energiakészletet.
2019. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pl. Ma megerőltettem magam. Pocsék volt. Legutóbb is. Ha ilyen hksszú hétvége van tényleg depressziós leszek a végére. Szabadságot sem szoktam kivenni, már összegyűlt 50 nap.

Nem szeretek randizni. Magamról mesélni, és nem is nagyon találkozom olyan emberrel aki felkeltené az érdeklődésem. Ha mégis lenne meg jön a sok alkalmazkodás. Nem hiszem, hogy ez nekem menne. Nincs messze a munkahelyem. A munkám a hobbim is, szóval szívesen csinálom.....nem teher. Max a korán kelést nem szeretem. De ez legyen a legnagyobb bajom.

2019. jún. 9. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:
És hova mentél ma meg legutóbb és kivel?
2019. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy régi ismerőssel találkoztam akinek babája született, elmentünk fagyizni.

Ma meglátogattam a nagynénémet.

2019. jún. 9. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:
És annyira rossz volt?
2019. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Áh nem....szuper volt.....csak vicceltem.
2019. jún. 10. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!