Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem kell aggódnom emiatt?

Ugye nem kell aggódnom emiatt?

Figyelt kérdés
Nyugtató-megvonási tüneteim voltak, amire Rivotril 0,5 tablettát kaptam, napi háromszor kettőt. Jobban is lettem, ez rendben is van, de amig az elvonási tünetek tartottak, nem tudtam dolgozni menni, úgy szédültem mint egy részeg stb. Hó végére van időpontom az orvoshoz, de félek nehogy legyen valami változtatás mert ha megint rosszul leszek hogy megyek dolgozni? 28 évesen teljesen egyedül vagyok mindenféle segitség nélkül, le vagyok százalékolva, emellett 8 órában dolgozok, de ha megint ilyen megvonási tüneteim lesznek, akkor nem tudom mi lesz. Egyébként nyolc éve szedek nyugtatókat, Rivotril, Frontin, Xanax, Rilex és ha valamelyiket nem tudom bevenni azonnal elvonási tünetek jelentkeznek. Mondjam meg nyugodtan az orvosnak hogy szeretném ha maradna a Rivotril mert jobban lettem töle?
2019. jún. 8. 23:37
 1/1 anonim válasza:

Az én véleményem, hogy ne függj ezeken.

Persze NE is egyből rakd le a gyógyszereket, mert az csak negatív élményhez, és további károsodáshoz vezet.

Szépen, LASSAN, tanulj meg nélküle élni, ismerd meg magad, a tested, a személyiséged..

És érj el többet, mint eddig a gyógyszerektől.

Hidd el, nem lehetetlen! Sok sikert!:)

2019. jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!