Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkahelyen egy ksiebb pánikro...

Munkahelyen egy ksiebb pánikroham félét kaptam amiatt, mert nem látok át egy feladatot, és nem tudok haladni vele. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen magamra vagyok utalva a feladattal, úgy, hogy nem vagyok teljesen kompetens hozzá, de senki más nem tud a cégben segíteni. Sajnos nem valószínű, hogy egy könnyen tudnék más munkahelyet találni ehelyett. 26/F

2019. jún. 11. 12:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem volt komoly roham, de majdnem elkezdtem nagyon bőgni, és kapkodni a levegőt
2019. jún. 11. 12:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a feladatot gyakorikérdésekre és majd itt megoldják helyetted!
2019. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annál összetettebb dolog, hogy itt meg tudjam bárkivel oldatni, de köszi a tanácsot.
2019. jún. 11. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Van esetleg a cégnél irattár, lehet-e korábbi ilyen ügyeket előkeresni? Ha igen, tedd ezt, nézd meg hasonló helyzetre mások milyen megoldást találtak.


Ha végképp nincs semmi ötleted, kérdezd meg a főnököd. Mondd el neki nyíltan, hogy még ilyen üggyel nem találkoztál, segítségre van szükséged.

2019. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az interneten azért már elég durván sok dolog fent van. Nekem is voltak már ilyen helyzeteim, de kellő keresgéléssel (ha nem is magyarul, de) minden meglett.
2019. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez lehet pánikbetegség jele is?
2019. jún. 11. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked fogalmad sincs róla, hogy milyen az igazi pánikroham.
2019. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez meglehet kedves utolsó. Akkor milyen egy igazi pánikroham a miheztartás végett.
2019. jún. 12. 08:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ok nélkül jön a semmiből.
2019. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!