Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi van velem, beteg...

Nem tudom mi van velem, beteg vagyok mentálisan? Tobb lent.

Figyelt kérdés
Jellemzo ram a hangulatingadozas, neha nagyon jo kedvem van es ugy erzem minden lehetséges, neha ram tor a rossz kedv, ugy erzem csalodas vagyok mindenkinek, elofordul hogy atalszom a nap haromnegyedet mert nem tudok felkelni a rossz kozerzet miatt. Megorulok ezektől az ingadozasoktol es neha tenyleg ugy erzem megkene halnom. Haziorvos irt fel altatot es ssri-t. Gyakrabban gondoltam az ongyilkossagra ezután, 5 mg rol 10 re noveltem az altatot. Elkezdtem neha inni aztan altatot bevenni, kiestek dolgok, bevertem a fejem meg hasonlók. Eleinte csak egyedül ittam es szedtem ra altatot, aztan megcsinaltam u. Ezt buliban es kiutottem magam. Bulikban egyszer hol erzelemmentesen viselkedem, egyszer sirok, maskor nagyon pörgok, neha veszekszem.. Nem tudok kinek beszelni erről az egeszrol, a barataim felek hogy elitelnenek, orultnek vagy drogosnak vagy csak gyengenek látnának. Paromnak sem merem elmondami hogy valami gond van, csak azt latja belőlem hogy balhezok. Felek hogy egyre nagyobb hülyeséget csinalok, hogy mar a barataim elott sem tudom kordaban tartani a viselkedesem. Legutóbbi bulin is jol ereztem magam, aztan azon gondolkodtam hogy bekene venni par szem altatot es "úszni egyet" . Regebben vagdostam magam, aztan idővel atszoktam az italra. Megorjit ez az egesz, felek hogy tonkreteszem az eletem es elveszitek embereket, de meg sem merek senkitol segitseget kerni.

2019. jún. 12. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Magán pszichológustól megpróbálhatnál segítséget kérni szerintem.
2019. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ital árából pszichológust kellene fizetni. És elmondani a párodnak is, és kérni az ő segítségét is, hogy segítsen a pija abbahagyásában. És a szakembert által előírt terápia betartásában.
2019. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Ezt nem a háziorvosnak kellene "barkácsolnia", hanem pszichiáter szakorvosra van szükség. Ő látni fogja, hogy mennyi gyógyszerre és mennyi kiegészítő pszichoterápiára van szükség (akár pszichológus részéről).

2. Mondd el a párodnak, amikor épp van egy jobb, tisztább időszakod, maradj tárgyilagos, és kérd a segítségét. Úgyis észre fogja venni később, hogy valami nem kóser. Ha meg akarod tartani a kapcsolatodat, akkor legyél őszinte, és tegyél meg mindent annak érdekében, hogy kikerülj a gödörből.

2019. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A pszichológuson kívül szedj magneB6ot.

A hangulatingadozás és érzelmi instabilitás jellemzően a magnéziumhiány tünete. Lehet, hogy nincs is semmi mentális bajod, csak kevés a magnézium

2019. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban szinte mindannyian átestünk ilyen időszakon. Nem kell túlspilázni.
2019. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kamasz.
2019. jún. 13. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!