Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus. Mennyire változó...

Pszichológus. Mennyire változó a pszichológusok személyisége?

Figyelt kérdés
Biztos leterheltek, de gondolok itt arra hogy kicsit vidám mosolygós, motiváló? Vagy csöndes, hallgató, földet bámuló, zakkant beütésű? Most voltam életemben először, egyelőre ilyen ismerkedős az eleje, nem tűnik rossznak, bár idáig csak én beszéltem. Nem tudom jót választottam-e , vagy egyáltalán létezik olyan hogy jó választás?

2019. jún. 15. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel emberből vannak különbözőek.

De Csernus Imrével,aki folyton lebasz

nem fogsz találkozni,mert már csak a borászatnak él.

2019. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én már dugtam is egyel.
2019. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajba Kálmánt javaslom.
2019. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha van pénzed kéthetente 10-15 ezerért beszélgetni.....


Ha járnál jógára és meditálnál, meggyógyulnál.

2019. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jó hogy, jársz, semmmiképp se add fel! Ha volták már párszor, de úgy érzed, nem passzoltok, megkérheted, hogy javasoljon mást, azzal kapcsolatban is őszinte lehetsz vele, hogy nem érzed, hogy neked való lenne. De z általánosságban elmondható, hogy empatikusak, csak más módon, attól nem kell félned, hogy nem fog megérteni.
2019. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :) majd kiderül
2019. jún. 20. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen sokféle stílusuk lehet. Azért zakkant földet bámuló ne legyen. Engedd el magad és hagyatkozz az érzéseidre. Ha szimpatikus, jól érzed magad a társaságában, akkor jó.
2019. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi utolsó
2019. júl. 3. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!