Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy nekem sose...

Miért van az hogy nekem sose sikerül semmi? Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Előfordul hogy gyakran rám jön a sírás, és szomorú vagyok. Elég negatívan állok hozzá a dolgokhoz, szinte mindenben a rosszat látom. De csak azért mert az életben nem sok pozitív visszajelzést kaptam. Munkát nem sikerül találnom, vagy ha igen az is irodai közmunka, ahol semmibe se vesznek. Párkapcsolat terén szintén semmi sem sikerül. Amint egy kicsit jobban megbízok valakiben, közelebb engedem magamhoz, már lelépnek, és nem csak lelépnek, de a kapcsolat közben is átvernek, kihasználnak. Leghosszabb kapcsolatom is 4 hónapig tartott. Tudom nem kellene másokkal foglalkoznom, de folyamatosan azt látom hogy másoknak minden összejön, szeretik, megbecsülik őket, míg engem nem. Egyedül csak a családomra számíthatok, és szeretnek. n/27
2019. jún. 15. 16:48
 1/2 anonim válasza:
Én ugyanez vagyok csak fiúban. ÉS én depressziós vagyok.
2019. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy nő bármikor talál magának normális párkapcsolatot, csak gondolom te a bunkókat keresed.
2019. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!