Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Hirtelen mindent értelmetlennek tűnik. Nincs motivációm élni. Teljesen tehetetlen vagyok. Elvesztem a valóság érzetemet és az idő érzését. A napok perceknek tűnnek. Minden olyan, mint egy álom, mintha megszűntem volna létezni . Mi történik velem? Elkerülöm az embereket és a velük való kommunikációt. Egész nap a fejemben élek a szörnyű gondolataimmal. Nincsen istenem, politikám, ötletemeim, eszméim.Nem tudok gondolkodni és összpontosítani ... Amit igazán akarok, csak egy csendes, puha, ködös hely ahol egyedül lehetek.Már évek óta Maszkot kell viselnem, hogy az emberek ne aggódjanak rám. De mostmár kezdek belefáradni, lassan az öngyilkosságon kívül semmi sem jár az eszemben.

2019. jún. 16. 23:01
 1/9 anonim válasza:
100%
Fordulj orvoshoz. Kérlek ne vedd el az életed. Kérlek szépen.
2019. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el orvoshoz és ezt nem rosszból írom.Vagy valami lelki/pszichés oka lehet a dolognak(depresszió stb...).Nem ért valami trauma az életben?Ha igen, akkor próbáld meg ott keresni a probléma forrását.


Öngyilkosság...vicc.Megéri,hogy a családodnak,baráttaidnak fájdalmat okozz?


Én kedves ismeretlen,éppen hogy betöltöttem a 23-at és az életem egy kártyavárrként össze omlott.Rengeteg szenvedés,állandó fájdalom,maradandó károsodás és ez megy minden áldott nap,ráadásúl a felépülésre semmi esélyem nincs.Nem beszélve arról,hogy MIT/MIKET vesztettem el ez miatt.Feladtam?Nem.Miért?Mert nem akarok fájdalmat okozni a szeretteimnek.Inkább szenvedek,tűröm a mindennapi poklot,de feladni nem fogom.Pedig megtehetném,hogy feladom,főleg,hogy csak szenvedek.


Gondolkozz el mielőtt hülyeséget csinálsz!


Nos ezen gondolkodj el.

2019. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár adhatnék egy kis lelki erőt,hogy ne csinálj hülyeséget.Átérzem végülis min mész keresztűl,én is "maszkot" viselek,hogy nincs probléma,csak tudod egy idő után látják rajtad az emberek,hogy valami nem kóser.Addig menj el orvoshoz,amíg még nem késő!
2019. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az írásodból ítélve ez valami szorongásos probléma lehet. Valószínűleg lehet egy trauma a háttérben, amivel még nem sikerült megbírkóznod. Azonban a szorongásos zavarok a leghatékonyabban kezelhető zavarok. Érdemes felkeresni egy szakembert.
2019. jún. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szorongásos depressziónak hangzik. Nem kell kétségbeesni, gyógyítható.
2019. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az állapot már lassan 6-7 éve tart nálam és egyre súlyosabb lesz. Már nem bírom sokáig. Egyre inkább befordulok...
2019. jún. 18. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen érzésem egy gyógyszer hatásának ideje alatt volt 2 hétig borzalmas volt, ugye én más fajta mentális beteg vagyok és azt mondták ez a depresszió volt ami csak egy két hetes mellékhatás volt, szóval tanácsolom,hogy sürgősen fordulj pszichológushoz és pszichiáterhez amilyen gyorsan csak tudsz, mert ez a depresszió jele(nem bántásból segíteni szeretnék)
2019. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez derealizáció vagy deperszonalizáció.
2019. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el az ideggondozóba ,és beszélj pszichológussal,szerintem tud segíteni,max pihenned kell kicsit nem tudom mennyi idős vagy,de ha kell kiír az orvos táppénzre kicsit feltöltődj és túl ess ezen.Fel a fejjel ,pihend ki magad!
2019. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!