Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Titeket miért tiltott ki Marozsák Szabolcs női önbizalomedző az oldaláról?

Kíváncsi lennék rá, hogy mire érzékeny. :-) Én azt hiszem, két dologgal bőszítettem fel. Egyrészt számonkértem rajta igényesebb tartalmakat (stílus, helyesírás), másrészt a Hubbard-idézetek után rákérdeztem a szcientológiához való kötődésére.

Mindenesetre fájlalom a tiltást, azt hittem, értünk dolgozik, segít megoldani a problémáimat :-/

jún. 17. 09:24  Privát üzenet  

A válaszok
wtf

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 17. 10:14 Privát üzenet
A problémádat magadnak tudod megoldani, egy random internetes megmondóember ehhez vajmi keveset tud hozzátenni. Ha nagyon hiányoznak a posztjai akkor jelölj be egy másik nagyokost.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 17. 12:06 Privát üzenet

2. Nem érted a viccet.:D

Kérdezőnek: én magam döntöttem úgy, hogy nem követem. Bár ismerőstől már halottam, hogy már azért is letilt, ha megírod neki, hogy azért nem annyi a világ, mint amennyit ő megmutat belőle.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 17. 15:45 Privát üzenet
Nahát, nem is tudtam, hogy kitiltott. Főleg, hogy azt sem tudom ki az.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 17. 21:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
DR. Pálinkás Szabolcs Ózdon rendel még?
Szabolcsban merre lehet a legolcsóbban fogszabályzót készíttetni?
Hova kell mennem ha teljes góckutatást szeretnék csináltatni? Szabolcs megye nyíregyháza
Szabolcs megyében jó pszihológus?
Szabolcs vagy Hajdú megyében tud-e valaki olyan reumatológus orvost aki manualterapiával is foglalkozik? A tapasztalatok és vélemények is sokat segítenének.
Dr. Molnár Szabolcs debreceni szülész-nőgyógyász elérhetőségei?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!