Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket miért tiltott ki...

Titeket miért tiltott ki Marozsák Szabolcs női önbizalomedző az oldaláról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék rá, hogy mire érzékeny. :-) Én azt hiszem, két dologgal bőszítettem fel. Egyrészt számonkértem rajta igényesebb tartalmakat (stílus, helyesírás), másrészt a Hubbard-idézetek után rákérdeztem a szcientológiához való kötődésére.

Mindenesetre fájlalom a tiltást, azt hittem, értünk dolgozik, segít megoldani a problémáimat :-/



#önbizalom #Szabolcs #sarlatán #Marozsák Szabolcs #Marozsák #női önbizalomedző #önbizalomedző
2019. jún. 17. 09:24
 1/4 anonim válasza:
wtf
2019. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
A problémádat magadnak tudod megoldani, egy random internetes megmondóember ehhez vajmi keveset tud hozzátenni. Ha nagyon hiányoznak a posztjai akkor jelölj be egy másik nagyokost.
2019. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. Nem érted a viccet.:D


Kérdezőnek: én magam döntöttem úgy, hogy nem követem. Bár ismerőstől már halottam, hogy már azért is letilt, ha megírod neki, hogy azért nem annyi a világ, mint amennyit ő megmutat belőle.

2019. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nahát, nem is tudtam, hogy kitiltott. Főleg, hogy azt sem tudom ki az.
2019. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!