Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon sírhatnékom van, de...

Dogcatgirl12345 kérdése:

Nagyon sírhatnékom van, de egyszerűen nem tudok sírni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a lenyeg hogy a szüleim válása óta (4 hónapja volt) nem tudok sírni. Mármint maga a válás nekem egy megkönnyebbülés volt, mert így nincs annyi veszekedés. A mentális állapotom már a válás előtt sem volt túl jó, esténként nagyon sokat sírtam, aztán tavaly szeptemberben kollégista lettem és akkor meg a szobatársaim miatt nyilván nem sírtam. És igazából a válás környékén nagyon sok csalódás ért,olyan emberekben csalódtam, akiket eddig szinte istenitettem. Pl. Amikor kiderült hogy apum régóta csalja anyumat egy világ tört össze bennem. Aztán a nagyszüleimben is csalódtam és így tovább... És a suliban meg azt kell tettessem hogy jól vagyok és hogy semmi bajom, ugyanúgy viselkedel, mint régebben. És a sírás egyszerűen nem megy, pedig már egyre többször erzem, hogyha kisirnam magam akkor jobb lenne, de próbáltam már szomorú videókat, zenéket és most már öngyilkos gondolataim is vannak és egyszerűen nem tudok mit csinálni annyira el vagyok keseredve.

2019. jún. 18. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Hidd el, jönni fog az, ha úgy érzed. Ne erőltesd.
2019. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Azzal, hogy azt tettetted, hogy jól vagy, eltemetted jó mélyre a szomorúságot magadban. Velem is hasonló volt, szerettem volna sírni, de nem ment. Számomra végül úgy "oldódott meg" a dolog, hogy még sokkal rosszabbul lettem, és na akkor már ment a sírás xd Ha adhatok egy nem túl szép tanácsot, részegedj le, a nem sírós időszakomban nekem is csak úgy ment, módosult tudatállapotban jobban elő tudod hívni, és megélni az érzést.
2019. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég ramaty egy helyzet, nem csoda, hogy rosszul érzed magad tőle. :/ Keress fel egy pszichológust, anélkül nagyon nehéz kijönni belőle.
2019. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!