Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális ha egy középiskolá...

Az normális ha egy középiskolás, stresszes, depressziós ember cigin és energiaitalon él?

Figyelt kérdés
(Egy ismerősröl lenne szó.)
2019. jún. 18. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hanem orvosi eset.

Tehát nem "egyéb", hanem orvosi kategória.

2019. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Az energia ital roncsolja a fogakat, a csontokat, és hosszú távon komoly szív problémákat okoz ÉS NEM OKOZHAT HANEM OKOZ! A stressz és depresszió mindíg fejben dől el, én is szoktam stresszes lenni de depressziós már rég nem voltam mert nem vagyok szomorkodó típus, nem is menő és még szánalomra méltó is véleményem szerint. A cigizés nálam is van, bár konkrétan az előző két napban nem gyújtottam rá mert nem volt kedvem el menni cigit venni, lehet le fogom rakni.Orvosi eset az illető, a szülei vaszleg leszarják nem volt normális gyerekkora és mind ezért a szülei a felelősek véleményem szerint.
2019. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nem csodálkozom rajta.
2019. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jdfGabrella ***** válasza:
Ezek csak fokozzák a stresszt.
2019. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Annyira vicces mikor valaki elkezdi, hogy az energiaital milyen rossz(természetesen van benne igazság ), de azért szívja a cigit ami azért komolyabb betegségeket okoz. :'D
2019. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!