Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Invega nevü gyógyszertől...

Róbert dávid kérdése:

Invega nevü gyógyszertől lehet nyugtalan, depressziós, pánik betegség tünete?

Figyelt kérdés
Aki esetleg szedte itt,valami tapasztalat? 4 napja szedem és a mai nap lettem rosszul,nemtudom hogy a gyógyszertől vagy a többitől,igazából ez az új gyógyszer amit beállitottak. mellete szedem Reagila 6 mg,Amitrex400mg,Rivo,Scippa 20mg.Melyik AP hagyjam abba? olyanokat is hallotam hogy a paliperidon hatóanyag pszichiotikus tüneteket okoznak,ezek elmúlnak? kérlek válaszoljatok S.O.S 28/F

2019. jún. 18. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a pszichiátereddel, én mikor szedtem nagyon borzasztóan éreztem magam, bár nekem csak kábitószer okozta pszichózis miatt kellett szednem, de állandóan meg voltam feszülve, mindig menni akartam valamerre, olyan voltam mint egy kisgyerek, nyavajogtam, fhujj szóval ja nekem nagyon rémes volt
2019. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyi idő mire kiürül a szervezetből,talán még egy kicsit érzem a hatását,?
2019. jún. 19. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok volt talán egy hét is, de én azért szedtem vagy 3 hónapon keresztül azthiszem.
2019. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!