Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor mondhatja el az ember...

Mikor mondhatja el az ember magáról biztosan, hogy pánikbeteg nem pedig valami szervi baja van? Az esetemben már ellehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Április egyik reggelén felkelve 140-es pulzusra ébredtem. Hánytam aznap és ment a hasam. Utánna rendszeres volt a hírtelen rámjövő heves szívdobogás, mellkasi fájdalom, gyengeség érzet..stb. Mikor ez az eset megtörtént mindent elkövettem, hogy minnél hamarabb megcsináltassunk minden vizsgálatot: MR , EKG, meg mindenféle. Mondhatni anyagilag meg is gyötört ez minket. Tegnap előtt jött meg az utolsó eredmény az MR. teljesen negatív lett minden rendben a szívemmel. De akkor is már annyira elegem van. Az mikor ez történt szerintem az egyik legstresszesebb időszak volt az életemben és egyszerűen azóta nem vagyok az aki voltam. Elegem van a magas pulzusokból, a mellkasi fájdalmakból, a megmagyarázhatatlan félelmekből és az életből is. Minden tünetre felfigyelek és a legrosszabbra gondolok. Egyszerűen hihetetlen, hogy az emberi phsziché mire képes. Voltam phszichológusnál, kineziológusnál, szedek magne b6-ot de úgyérzem nem használnak. Más gyerek ennyi idősen élvezi a nyarat meg az életét én meg... Annyira utálom magamat , régen olyan boldog voltam, igaz mindig voltak stresszesebb időszakok az életemben de akkor is. Nagyon nem tudom már, hogy mit csináljak és mit kezdjek magammal. Sajnálom a szüleimet is már.

2019. jún. 18. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi szervi bajod, en ugyanigy jartam, egyik naprol a masikra. Ne add fel, jobb lesz!!
2019. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már nem bírok ezzel harcolni😭
2019. jún. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!