Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudok befeküdni a pszichi...

Hogy tudok befeküdni a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Mit kell tenenm? Öngyilkos akarok lenni bátnom magam és lassan nem birom tovább . Senki nem tud segiteni már csak ez a megoldás maradt a halál helyett. Muszáj befeküdnöm oda.


Miskolc környékén


20/L



2019. jún. 19. 01:36
 1/5 A kérdező kommentje:
sürgősen segitsetek. Totál tönkrementem idegileg. ÉS hiába van párom rá sem számithatok. senkire sem. VAgy a halál vagy a pszichiátria. DE egy gyáva féreg vagyok...
2019. jún. 19. 01:38
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Menj be
2019. jún. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Hívd fel ezt a számot (lelkisegély szolgálat), ingyenes: 116-123 Ők valószínűleg tudják, hogy Miskolc környékén hova fordulj.

Addig mindenképp tarts ki. Én is voltam ilyen helyzetben, kevesen múlt, hogy életben maradtam. Ma már eszembe se jutnak hasonló gondolatok, mert én is segítséget kértem, ezért mindenképp higgy benne, hogy a pszichiáterek/pszichológusok helyre tudnak hozni és olyan boldog életed lehet utána, amit most el sem tudsz képzelni. Megéri életben maradni!

2019. jún. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
60%
Pszichiáter szakorvos ír beutalót, ha úgy ítéli meg hogy szükséges. Csabai kapu sztk, földszint. Vele konzultálj, de ha nagy baj van tényleg a fentebb írt telefonszámon kérj segítséget.
2019. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
116-123 telcsi!
2019. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!