Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magán pszichológus elvállal,...

Magán pszichológus elvállal, ha havonta csak 1x tudnék menni hozzá?

Figyelt kérdés
Vagy ez már annyira nem érne semmit, hogy nekem nem érdemes pénzt adnom érte?
2019. jún. 19. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Havonta 1x nem érdemes járni, az elején biztosan. Nem jó, ha két ülés között ilyen hosszú idő telik el.
2019. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Jó, a pszichológus meg értse meg, hogy nem tud mindenki hetente 20 ezreket kicsengetni egy kis dumcsizásra!
2019. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Az elején érdemes hetente járni.

Nem, nem "húszezreket" kell kicsengetni és nem "kis dumcsizás" történik.

2019. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-es...fogalmad sincs az egészről, arról sem, hogy mit csinál egy pszichológus, sem hogy mennyibe kerül, akkor minek írsz bármit is? Mellesleg államilag támogatottan is lehet pszichológushoz járni, csak mondom..Nem a pszichológus szempontjából nem érdemes havi 1x járni, hanem a páciens szempontjából. Az első 5 alkalommal általában hetente kell menni. Hidd el, hogy a pszichológusnak pénz szempontjából teljesen mindegy.
2019. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, 10.000 egy alkalom alsó hangon.

Az államilag támogatott pszichológusunk egy lekezelő majom, illetve jártam hozzá régen, de közösen megállapítottuk, hogy nem vagyunk kompatibilisek egymással, azt mondta, ez előfordul, nem gond.

Azt értem, hogy a terápia szempontjából fontos, hogy gyakrabban járjak, csak épp nem tudom fizetni.

2019. jún. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!