Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogy fájdalmat...

Az normális, hogy fájdalmat érzek, és közbe röhögök?

Figyelt kérdés
Mármint ilyen szúró fájdalmat,ami nagyon erős,és közbe röhögök.
2019. jún. 19. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ha hirtelen stressz ér vagy nagyon megijedek, önkéntelenül is röhögőgörcsöt kapok, de olyan szinten, hogy már bőgök mert be vagyok fosva, de közben meg röhögök. De ez van ha izgulok, ha ismerkedem, ha új helyzetek előtt állok. Sírva nevetek. Pl mikor anyumnak beállt a dereka, borzasztóan sajnáltam szegényt, mert nagyon szenvedett, viszont minél jobban sajnáltam, annál jobban nevettem. Így jön ki valahogy rajtam az érzelem meg a többi
2019. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fontos tény, hogy én skizoid személyiség zavaros vagyok+ bipoláris+szorongás kiskorom óta
2019. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló, mint a második. Sokszor annyira feszült vagyok, hogy mosolygok, nevetek, pedig semmi okom rá.
2019. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!