Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Külföldön élek, hogyan kerülhe...

Külföldön élek, hogyan kerülhetem el a deoressziót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal külföldön élünk. Egy kis faluban lakunk, annak is a legvégén. A munkája miatt költöztünk ide. Azért jöttem utána, mert családi problémáim voltak otthon, ki kellett kerülnöm abból a közegből, már nem láttam a jövőmet.


Itt kint nehezen találtam munkát, kicsi közösség, nem is nagyon kedvelik a külföldieket, női munka nagyon kevés van. Most találtam egy helyet, de ide nem kell minden nap bejárni, ha kell is, egyedül vagyok. Minden nagyon bizonytalan.


Szórakozási kehetőségek nincsenek, itt a faluban alig van pár fiatal, akik vannak, azoknak gyerekeik vannak, és mint mondtam, nem a szívük csücskei a külföldiek. A környékbeli magyarokkal peóbálok barátkozni, de nagyrészt egyedülálló férfiak élnek itt, egy-két lány van, akikkel néha összejárunk, de kevés dolgot tudunk csinálni.


Egész nap a számítóbép előtt ülök a munkám miatt, a párom viszont terepen dolgozik, este már nincs ereje kkmozdulni velem. Mindenben segít, támogat, de neki sem könnyű. Sokszor hétvégén is dolgozik.


Nsgyon elfáradtam, azt veszem észre, hogy egyre többet szorongok. Tudom, hogy ez előbb-utóbb a kapcsolatom rovására fog menni, az otthoniakkal már most is nehéz, sokszor akkor is stresszelek, ha hazamegyünk és találkoznom kell a barátaimmal vagy a családdal. Mindenki kíváncsi rá, mi van kint, de nekem már nehéz erről beszélni.


Sxerintetek mit tehetnék?


2019. jún. 19. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet
2019. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!