Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Amikor beszélek valakivel folyamatosan azon jár az eszem hogy milyen lenne megölni az illetőt. Arra hogy milyen lenne pusztakézzel kiszedni a szerveit,eltörni a csontjait teljesen kizsigerelni. Régebben is előfordult de mostanában egyre erősebb ez a gondolat. Félek hogy egyszer meg is fogom tenni. Mit csináljak ha ezzel beállítok egy szakemberhez akkor rögtön be is zárnak egy intézetbe vagy mi lesz?

2019. jún. 20. 00:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem is vannak ilyennek kb 4 éve nekem egy pszichológus azt mondta hogy a gyilkos és a sebész lehet ugyanaz a spektrum,szóval àrtalmatlan mederbe terelni a dolgokat.
2019. jún. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ne menj sehova nekem is volt hogy attól féltem hogy valami rosszat fogok csinálni aztán mégse tettem de ez elmúlt
2019. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

kamu

azt hiszed ettől menő vagy

2019. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!