Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin elvonási tünetei...

Frontin elvonási tünetei meddig tartanak? Mikortól lesz jobb? Mivel lehet enyhíteni?

Figyelt kérdés
1 hete hagytam abba, 0.25 szedtem. Nagyon rosszul vagyok....nem javul ahogy telnek a napok hanem romlik.

2019. jún. 20. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Attól is függ hogy mennyi ideig szereted, mert ha kevés ideig, mondjuk csak pár napig vagy hétig, lehet hogy kevés volt ez az idő. Viszont ha már évek óta szeded és úgy jelentkeznek, akkor fontos hogy erről konzultálj az orvosoddal. Hirtelen nem szabad abbahagyni, szigorú orvosi ellenőrzés mellett kell elhagyni, és szép fokozatosan. Benne van a beteg tájékoztatóban. Nekem is így sikerült
2019. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül elvonási tünet, egyszerűen nem vagy jól. Terápia vagy más életmódot, életfelfogást változtató kezelés (nem feltétlenül orvosi) nélkül ez nem egy akkora csoda.

Változnod kell, változtatni a környezetedet, a szokásaidon, a viselkedéseden, az életfelfogáson, ha jobban akarsz lenni.

Ebben segíthet: lelkész, coach, mentor, és persze a klasszikus pszichológus, pszichiáter, vagy egy jó hobbi, egy támaszt nyújtó közösség, egy az életnek értelmet adó pozitív tevékenység. Dolgozni kell rajta, a boldogságot nem adja könnyen az élet. Egy tabletta nem fogja megoldani a bajaidat, az csak mankó addig, amíg megtanulsz JÁRNI.

2019. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs orvosom. Volt 2 nagy műtétem ami kikészített mentálisan a kórházban adták, aztán a háziorvos írta fel. Pár éve szedem, de rendszertelenül és csak ilyen pici adagot csak este ha nem tudok aludni. Mert rémálmaim voltak a műtét után. Már elmúltak ezért gondoltam abbahagyom. Nagyon rosszul vagyok azóta. Nem tudok kihez fordulni segítségért. Magán pszichológusra nincs pénzem, a tbs az meg osztja ezeket a vackokat mint a cukrot.
2019. jún. 21. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!