Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti összejönnétek egy ilyen...

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Mondjuk teszem azt tetszene nektek egy lány és mondjuk kiderülne, mert elmondja neked, hogy skizoid személyiség zavaros és bipoláris. Hogyan reagálnátok egy ilyen helyzetben? A kérdés össze jönnének egy skizoid személyiség zavaros és bipoláris lánnyal? Köszönöm az értelmes válaszokat előre is.

2019. jún. 21. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Én nem, mert se türelmem, se lelki erőm, se megfelelő szaktudásom sincs ahhoz, hogy én megfelelően tudjam őt kezelni.


Ráadásul én is "beteg" vagyok, nem ilyen szinten, az enyém könnyebben javítható állapot, én "csak" (borzalmas ez a csak, de a lány állapotához képest csak) szorongok, pánikrohamaim vannak néha-néha és hajlamos vagyok a depresszióra.


Tehát már csak emiatt sem férnénk össze, rossz hatással lennénk egymásra.

2019. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre számítottam. Mostmár végleg lemondhat arról hogy valaki szeresse, mert nem fogja.
2019. jún. 21. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Problémás lánnyal volt már dolgom,1 évem keresztül én voltam neki a támasz,magamon is meglepődtem,azt hittem ha ilyennel találkozok az első perctől elmegy a türelmem de belegondoltam a dolgokba,vettem egy nagy levegőt és nem. Elmondása szerint rengeteget segítettem neki és folyamatosan szajkózta milyen hálás. Vele nem voltam együtt.

De ha az a bizonyos lány annyira de annyira nagyon tetszene,akkor talán igen..

2019. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy vélemény alapján le is mondasz a dologról? Írtam pedig, hogy nekem is meg van a magam baja, így kölcsönösen rossz hatással lennénk egymásra. De vannak ám a világban egészséges és már egészséges emberek, köztük akadhat olyan, aki tud bánni az ilyesféle emberekkel.
2019. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Rövidebb távon össze, de házasság, gyerek kizárva. Nem tehet róla a lány, de ezek a mentális betegségek időnként kibírhatatlanná fogják tenni, amire rámegy a kapcsolat. Szeretni ettől még lehet őt.
2019. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem egy vélemény alapján mondtam eddig mindenki aki járni akart volna vele ugyanezt mondta
2019. jún. 22. 08:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondolom rájötettek hogy én vagyok ez a lány. Köszönöm hogy őszinték voltatok.
2019. jún. 22. 08:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy előttem is írták, ne egy vélemény alapján vond le a következtetést.

Van akinek ez riasztó és emiatt nem fog összejönni veled és fogsz olyat találni akit ez nem fog érdekelni. (rózsaszín köd :) )

Ha elolvasod az interneten a témában a cikkeket lehet bipoláris zavarral is párkapcsolatban élni, de ehhez gyógyszerszedés szükséges illetve terápiára járás és kommunikáció a pároddal, hogy hogyan tud a mélyponton segíteni. Ehhez persze ismerni kell önmagad.

És ha nem lenne egyértelmű, igen összejönnék egy ilyen lánnyal.

2019. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, hülyeség, hogy senki nem fogja soha szeretni
2019. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy ilyen lánnyal akartam összejönni,nem zavart a baja, így fogadtam el, ahogy van, többszöri próbálkozás után is elutasított, nem mondta meg miért. Én az utolsó alkalommal megígértem hogy ha erre is német mond, akkor többet nem fogom elhìvni, tiszteletben tartom a döntését, ettől függetlenül ha ő megkeresne akkor folytatnám vele az ismerkedést, mert szeretem tiszta szívből.
2019. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!