Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangosan hallom a gondolataima...

Hangosan hallom a gondolataimat a fejemben. Ez normális?

Figyelt kérdés
Sokszor hangosan hallom a gondolatokat a fejemben, amiket éppen ki akarok mondani vagy gondolok, de van, hogy eszembe jut egy név vagy egy szó és valamiért az is hangosan ismétlődik a fejemben. Nem tudom lehet e köze hozzá, de néhány napja nagyon bepánikoltam, szorongtam és sírtam. Tudom, hogy van olyan, hogy az ember pár gondolatot hangosan hall a fejében, de ez kezd idegesítővé válni.

2019. jún. 26. 12:21
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez sokmindentől függ. Attól is hogy miért sírtál és szorongtál az elmúlt időszakban. Én előszeretettel beszélek magamban ha egyedül vagyok itthon de nem gondolom hogy betegség lenne vagy bármi más, szimplán amikor nincs kihez szólnom megprobalok magammal "beszélgetni". Egyébként az sem mindegy hogy mennyire hangosan hallod ezeket a hangokat és hogy milyen gyakran.
2019. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mióta szorongtam nagyon gyakran és elég hangosan. Ha kicsit fel tudok oldódni elmúlik, de nagyon rossz, így is alig tudom elfogadni magam és ez sem segít benne.
2019. jún. 26. 18:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egyébként lehet a kimerültségtől is?
2019. jún. 27. 15:26
 4/4 anonim válasza:
Szeretnél esetleg privátban többet beszélni róla? De a kimerültségtől nem hinném hogy hangokat kéne hogy hallj, max ha ilyen 2-3 napja már nem aludtál.
2019. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!