Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline, bipoláris II,...

Borderline, bipoláris II, OCD, szorongás, súlyos depressziós epizód diagnózisaim vannak?

Figyelt kérdés

Eddig kipróbált gyógyszereim

- antidepik:

* scippa

* sertralin

* rexetin

* miagen

* olwexya

- altatók

* Dormicum

- nyugtatók

* Seduxen

* Rivotril

* Frontin & Xanax

- antipszichotikumok

* Aripiprazol Sandoz

* Restigulin

* Abilify

(Ezek hatóanyaga ugyanaz)

- hangulatstabilizátorok

* Lamolep



A kérdés: milyen NEM lamotrigin hangulatstabilizátor van? Lamolep még 250mg se hatott, így már tuti azzal van a gond.

Ma megyek orvoshoz, hátha ír fel olyat, ami stabilizál, + egy új antidepit, mert a felsoroltak hatástalanok voltak.

Éppen szedett bogyeszek:

- Frontin 2x0,5mg/nap(ebből több kéne)

- Lamolep 50mg/nap(el akarom hagyni)


18/l

47kg


Aki azzal jön, hogy "a gyógyszer méreg" , "ezek tönkretesznek hagyd abba, ne szedd" azokat menten lepontozom!! Előre üzenem az ilyen válaszoknak: nézz fel, hajnalig tart míg elolvasod a diagnózisaim listáját!

A normális válaszokat köszi. (És nem tette tönkre a Frontin az agyam, ezt ugyanis majdnem 4 éve szedem!)



2019. jún. 27. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

„ És nem tette tönkre a Frontin az agyam, ezt ugyanis majdnem 4 éve szedem!”


Ó,dehogynem!Nézz fel ott a lista!A te buksid sohasem nem tiszta!

2019. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem=lesz
2019. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
26%
.. arról nem is beszélve, hogy a Frontinra hamar rá lehet függni. Nègy év után pedig pláne.
2019. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 az én "buksim" beteg. Sosem lenne normális, legalább próbálkozom!



A függőséget vállalom, az valóban úgy van, de cseppet se bánom, mert kell is szednem a bajaimra

2019. jún. 27. 13:50
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Lehet hogy másik orvost kéne keresned.Ez nem jó, hogy ilyen fiatalon ennyiféle gyógyszerrel tömködnek.

Az a baj, hogy nagyon erősen kialakult benned a betegségtudat.A nem jó orvosok és a sok gyógyszer hatására.Lepontozhatsz, de segíteni akarok.

Olyan gyerekek és fiatalok között dolgoztam 7 évig, akik ugyanezeket a gyógyszereket szedték.Meg is lett a hatása, negatív értelemben.

Nem lehet őket abbahagyni magadtól,de egy másik, vagy harmadik, negyedik orvos segítségével csökkenteni lehet.És az is lehet, hogy fokozatosan, évek alatt ahogy idősebb leszel, változik az életed is, akár abba is lehet majd őket hagyni!De csak orvossal együttműködve!!!De ehhez addig kell keresni egy orvost, míg rá nem találsz arra, aki nemcsak belédtöm csomó gyógyszert, hanem tényleg meg akar gyógyítani.

2019. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Convulex

Depakine Chrono

Neurotop, karbamazepin

Tegretol (karbamazepin)

Topiramát (Topamax)

Liticarb



Ha szeretnél beszélni a betegségeidről vagy bármiről,írhatsz bármikor :)

(Sajnos úgy látom sokan lenéznek és bántanak csak,pedig semmi okuk rá!)

2019. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Csoki.:)

Nervenpflege.


Szerintem egy egészséges emberből is ezeket a tüneteket váltja ki, ha ezt a sok gyógyszert beszedi.

Inkább menj szabadságra, ússz, aludj, sétálj, próbálj ki ezek nélkül fél évet, szerintem negyedannyi tüneted fog maradni.

2019. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

Még az ütött szöget a fejembe, hogy ugyan miért kell a hangulatot stabilizálni?

Az nem normális dolog, a stabil hangulat, éppen AZ a betegség, ha valaki mindig egykedvű!

2019. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól tudom, 18 év alatt nem is lehet diagnosztizálni borderlinet.

Bizonyos antidepiket sem lenne szabad szedni. Érdekes orvosod van.

2019. jún. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Gyógyszerrel valóban hamarabb találkoztam( frontinnal 15 év betöltése után 1 hónappal)

A többit kb 16-17 között, de volt amit már 18 évesen kaptam. Pl a lamolepet az olwexyát a miagent a szertralint, dormicumot.



Most csak a frontin van, lamolepet cseréltük tegretolra..és 18 vagyok, amint betöltöttem, azonnal kaptam 5 diagnózist,mert csak akkor kaphattam meg hivatalosan. Előtte meg jegyzetelt. Gondolom

2019. jún. 28. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!