Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az pszichopata aki bosszúból...

Az pszichopata aki bosszúból meg akar ölni valakit?

Figyelt kérdés

Egy lányról van szó, akit többen is megerőszakoltak és elvileg az első szerelme véginézte, vagyis egyrészt elárulta. Ezért bosszúból az összes férfiat aki beleszeret meg akarja ölni, hogy megtusják milyen az ha elárulják őket.


(Ebből a sztoriból nem tudom mennyi igaz, mert én is csak hallotam, de a ami a lényeg, hogy ez egy betegség?Pszichopata?vagy egyszerűen csak bosszút akar állni


2019. jún. 30. 19:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Valami nem stimmel vele, de a pszichopata az kezdettől fogva olyan szerintem.
2019. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopata öröklődő antiszociális személyiségzavarban szenved. A szociopata a körülmények, átélt szenvedések miatt lesz az, aki. Ezek az emberek nem éreznek, nincs bűntudatuk vagy empátiájuk. Attól, hogy valakit a bosszúvágy hajt, még nem lett pszicho vagy szociopata.
2019. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!