Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfelejteni dolgokat 16 évesen?

Elfelejteni dolgokat 16 évesen?

Figyelt kérdés

Nem emlékeztem hogy be e vettema gyógyszerem,elfelejtettem lehúzni a pisimet,és még egy volt de azt is elfelejtettem hogy mi pedig észrevettem.


Tudom a második dolog nem valami guszta de na,pisi az pisi.


Ezek 1nap alatt voltak.

Fiatal vagyok ahhoz hogy ezen pánikoljak de nekem tényleg csak a memóriám van...Matematikához hülye vagyok és inkább tételeket tanulok töriből.

Ezért pánikolok most.


Lehet valami oka,vagy csak beképzelem?

Interneten(igen,neten )azt olvastam hogy vannak lelki okok.Én mostanában ramatyul vagyok,nem tudom kiben bízzak,vannak felszínes ismeretségeim mint mondjuk osztálytársak de itt a nyár,nem kötelező velük beszélni,ők se írnak én se írok.Egy emberrel beszélek mindennap de neki se tudok őszinte lenni mert tudom ha jó kedvem van , őszinte vagyok és utána egyből megbánom és szomorú leszek.Haragos és minden problémámat felhozva forgolodok az ágyban esténként.



2019. júl. 1. 23:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem drogozok,nem cigizek nyár elején néha napján iszogattam de csak 1 üveg breezert ami egy 4%os koktél szerűség.
2019. júl. 1. 23:12
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A feldekenysegre jo megoldas, ha kimondod halkan, hogy mit csinaltal. Pl "kihuztam a hajvasalot", igy ha visszagondolsz ra, sokkal konnyebben eszedbe jut. En is van, hogy haromszor visszafordulok a hazba indulas elott. Feledekenyseg lehet szimplan a stressztol, faradtsagtol, hormonvaltozasoktol, esetleges pajzsmirigygondot jelezhet vagy akar gyogyszer mellekhatasa is lehet.

21/L

2019. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ :)
2019. júl. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!