Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy magyar evészavar recovery...

Egy magyar evészavar recovery oldalra lenne igény?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, aki anorexiával és testképzavarral küzd. Szeretnék egy instagram/ facebook oldalt létrehozni ezzel kapcsolatban. Kezdetben az arcomról nem töltenék fel képet, hanem a csontjaimről és ételekről, amit megeszek. Gondolkoztam olyanon is, hogy írnék külföldi "revorery" videósoknak, magyar "egészség guruk" hogy adjanak kihívásokat. Ezek természetesen megcsinálnám és írnék tapasztalatokról. Valamint írnék tanácsokat, hogy hogyan lehet szembenézni ezzel a betegséggel.


Szerintettek milyen oldal lenne a legjobb? Milyen rendszerességgel legyenek posztok? Ötleteket is szívesen elfogadok a posztokkal kapcsolatban. Sőt kihívás ötleteket is írhattok. DE a legfontosabb erről az egész ötletről mi a véleményetek? Valamint az oldalnak milyen név lenne jó?

Ha időközben lesz bátorságom lehet csinálnék egy yt csatornát is.



BOCSÁNAT, egy kicsit össze-visszára sikeredet!



2019. júl. 3. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy igény lenne-e rá, nem tudom, de, ha csak egy valakinek segítesz vele (akár magadnak), már megérte. :) Ha a privátszférádra okosan vigyázol, vesztenivalód talán nincs vele.

A részleteken az elején szerintem nem érdemes túl sokat agyalni. Válassz egy nevet, egy oldalt (vagy mindet). A rendszerességet és a tartalmat meg majd lehet visszajelzés alapján alakítani, ha kialakul egy közönség.

2019. júl. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
részemről igen, de legfőképp magadért csináld
2019. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül megcsináltam az oldalt instagramon. A neve: magyarecovery lett. Ha megnézed és érdekesnek találod akkor nagyon hálás lennék egy követésért!
2019. júl. 6. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
nézném de nkm nincs instám google meg nem dobja ki, linkeld
2019. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy most válaszolok: [link]
2019. júl. 9. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!