Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bírjam ki így?

Hogyan bírjam ki így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amióta az eszemet tudom, emetofóbiával küszködöm. (Intenzív hányásfóbia, utána lehet nézni)

Július végén koncertre megyek, és már előre be vagyok sz*rva, hogy mi van, ha valaki rosszul lesz, meg ilyenek, mert nem kevesen lesznek lerészegedve, és valószínűleg tömeg lesz. Aki szintén emetofóbiás, van valami tippetek, hogy hogyan bírjam ki, hogy én se legyek rosszul? Arról szó sincs, hogy kihagyjam a koncertet, külföldi együttesről van szó, akik ki tudja mikor jönnek Magyarországra legközelebb.


Egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Komoly válaszokat, légyszi, ez egy létező dolog.


2019. júl. 7. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A fóbia betegség, ha szeretnéd megszüntetni, gyógyítani szükséges.

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo&t=237s

2019. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Elég sok koncerten jártam. Sosem hányt senki. Nem kell a hiszti.

Rúgj be és hányj egy nagyot. Annyira nem szörnyű.....aztán már nem fogsz félni tőle.

2019. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Vártam már az ilyen válaszokat :DD Nem iszok amúgy egyáltalán.
2019. júl. 7. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!