Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nárcisztikus pasin hogyan...

Nárcisztikus pasin hogyan lehetne segíteni, elérni, hogy megnyíljon és beszéljen a belső fájdalmairól/gyengeségeiről?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 19:58
1 2
 1/13 TR75 ***** válasza:
74%
Menekülj.
2019. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
sehogy, nem fogja elismerni a gyengeségeit. Ha meg igen, akkor nem nárcisztikus:D
2019. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Segíteni szeretnél? Csapd agyon, aztán fuss!
2019. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

2. +1


Nem éertem egyes nők miért akarnak megmenteni minden idiótát.

2019. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Te diagnosztizáltad annak valami alapján, esetleg egy hirtelen benyomás miatt, vagy erről papírja van, hogy az?

Laikusként szerintem nem tudsz rajta segíteni ha tényleg az. Ha csak te diagnosztizáltad annak, akkor a stigmatizálással csak eltaszítod magadtól, mert egyáltalán nem biztos, hogy az.

2019. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Csak pszichoterápiával, ha valóban az.
2019. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Szia, en 4 év utan jöttem rá most hogy az en pasim is az, de én hál'Istennek rajöttr

em hogy nincs erre szükségem és megmondom neki hogy le is út fel is út. Feltéve ha nem akar változtatni ezen a viselkedésen. Sokáig örlödtem hogy lehet én látok valamit rosszul de ugye manipulálni azt tudnak. Egyáltalan nem hajlandó beszelgetni erzésekről sem a felmerült problémáról. Én sem értem hogy lehet így élni. És mielőtt mindenki ítélkezne, hogy minek allunk össze ilyennel az ilyen típusú emberek elöször nagyon odaadóak, lehengerlőek és amikor megkapta amit akar akkor már csak az ő kiralysága számít. Keptelen beleérezni más érzéseibe. Érzelmi analfabéták. Ha gondolod írhatsz privátban is.

2019. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Sehogy,le kell lőni,az ilyen a társadalom szemetje!
2019. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor ha ezekről beszél, csak azért teszi, hogy legalizálja a viselkedését, sajnáltassa magát, manipulatív dolgokat mond, de nagyon hitelesen teszi mindezt, próbálj meg nem bedőlni. Tapasztalat.
2019. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Petrovics Milán ***** válasza:

Szembesítsd és mond megneki, hogy változás vagy távozás. Esetleg semleges felek vélemènyét is kikérheted.


Sok sikert. Ha tényleg van potenciál megér egy próbát, de a szimpla jó tett se rossz.

2019. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!