Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan lehangolt vagyok,...

Állandóan lehangolt vagyok, nem érdekel semmi, nem tudok örülni semminek. Mitől lehetne ez jobb?

Figyelt kérdés

A hétköznapi teendőket nehezen, de elvégzem. de a barátaimmal vagy a kedvesemmel sincs kedvem találkozni. Lemondom a találkákat, csak hogy egyedül lehessek inkább, nem akarok senkivel beszélgetni, jópofizni. A barátommal is gondok vannak, ez még rátesz egy lapáttal és ő azt sem veszi észre hogy velem sem oké minden. Költözés közben vagyok, ez is sok energiámat elviszi, de ebben sem igazán segít, pedig tudja, hogy ez sincs rám jó hatással.


Mit csináljak, hogy jobb legyen? Sportot ne ajánljatok, sokat futok, biciklizek és most a költözés is épp elég mozgás. Olyan sportot, ahol közösségben kell lenni (pl. csapatsportok, edzőterem) nagyon utálok, azzal nem próbálkozom.



 



2019. júl. 10. 22:41
 1/4 anonim válasza:
89%

Ha maszturbálsz akkor azt próbáld kerülni. Egy idő után elveszi a kedvedet mindentől, mert az fogja jelenteni a megnyugvást.

Én legutóbb ezt olvastam és a kedvnek ez eléggé odatesz. Más nem jut eszembe ami ennyeri elvenné az ember kedvét ha csak nem családi, párkapcsolati problémád volt.

2019. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig a bicajozás jó de legalább 30 - 40 km ert menni kell. Szerintem alacsony szerotonin szinte egy természetes mao gátlót bepróbálnék orbáncfű vagy hasonló. Ha jársz véletlen Hollandiába akkor Egy gombát feltétlen egyél újra indít..
2019. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már gondoltam depresszióra is.
2019. júl. 10. 23:41
 4/4 anonim ***** válasza:
depressziónak tűnik.Meg kell szüntetni az okát.Én a füvet is javaslom,szerintem elűzi a depressziót.
2019. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!