Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg anorexiás lennék?

Tényleg anorexiás lennék?

Figyelt kérdés

2 hónapja végre elhatároztam, hogy lefogyok, viszont nem a rendes fogyókúrát választottam, hanem a koplalást. 2 hét alatt eljutottam oda, hogy nem mar nem érzek éhséget és nem is hiányzik az evés. Persze azért eszek, de max 600-700 kalóriát. Ha ennél többet eszem, iszonyú bűntudatom van. 63 kilóról lefogytam 54-re de még mindig kövérnek látom magam, és legalább 50 kg-ig le akarok menni. (kb. 167 cm vagyok)


Valaki azt mondta nekem hogy ez már anorexia, de szerintem nem, csak egyszerűen elégedetlen vagyok. Bár az igaz, hogy menzeszem azóta nem volt és ez ugye a koplalás miatt van. De szerintem ettől még nem vagyok anorexiás.


Ti mit gondoltok?



2019. júl. 11. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
minden anorexiás igy kezdi.., szóval ha folytatod, igen az leszel
2019. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

állj le, de tényleg nagyon sürgősen. most még nem késő. hidd el nem éri meg életed végéig maradandó egészségi károsodásokat okozni magadnak és egy csomó időt elveszteni az amúgy is rövid életből pár minusz kilóért. egyél egészségesen és sportolj mellette. és próbálj meg nem annyit foglalkozni a kilókkal,és a kalóriákkal, mert hidd el ezek nem az élet lényeges dolgai:)

/egy gyógyult anorexiás/

2019. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem vagy anorexiás, de a szerinted itt nem játszik. A valóságban anorexiás vagy, és pszichológus kell neked. Semmi okod a fogyásra! Vigyázz, mert halálos!
2019. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sportoltál/sportolsz a koplalás mellett?
2019. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#4: Nem sportolok.

2019. júl. 17. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!