Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fej, ujjak, arc zsibbadás...

Fej, ujjak, arc zsibbadás mitől lehet? Több lent.

Figyelt kérdés
Régebben pánikbeteg voltam. Szedek egy antidepresszáns-t több mint 1 hónapja nagyon jól hat viszont amiket fent leírtam nagyon zavarnak szerintetek ez lehet a antidepitől? Reggel felkeléstől majdnem egész nap tart néha elmúlik néha visszajön. Reggel a legintenzívebb. Elég régóta van reménykedem benne, hogy nem valami komoly.

2019. júl. 11. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nalam legtobbszor akkor jelentkezik mikor stresszelek, hany eves vagy? Egyebkent nyugodj meg.. Csak az arcod egyik oldala zsibbad?
2019. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok és általában a bal arcomon érzem. Most per pillanat a bal arcom a 2 halántékom meg a bal kezemen a kissujjam bizsereg zsibbad.
2019. júl. 11. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el neurológiára! Ezek akár egy tumor tünetei is lehetnek. Háziorvostól kell beutaló
2019. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az szép lenne. Pánikbetegségem miatt már gondoltam stroke-ra (mondjuk az nem hetekig tart) de tumorra nem igazán. Mindenképp elmegyek az orvoshoz. Csak nem értem, hogy miért kell könyörögni az orvosoknak, hogy vizsgáljanak ki. Csomószor bementem az miatt, hogy szédülök azt semmi kivizsgálás.
2019. júl. 11. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyacsigolya.
2019. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem hosszan tartó végtag zsibbadás miatt küldtek neurológiára, neuropátia gyanùjával. Szerencsére nincsen, de kaptam rá vitaminokat, el is múlt tőle szépen.


Neurológiára kérj beutalót!

2019. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mikor sokat “buliztam”, b-komplex - Magnezium - Halolaj trium oldotta meg a problemat!
2020. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi volt a probléma?
2021. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!