Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van màs is aki màr a hàzból...

Van màs is aki màr a hàzból sem akar kimenni minden baja lesz töle? Ez màr súlyos depresszió?

Figyelt kérdés
Màr a hàzból se jàrok ki de muszàj munkàt talàlnom ezért menni kell interjúra. Màr inkàbb meghalnék annyira gondot jelent ez is. Pszihológus se vàlt be most hiàba mondja nekem ide menj meg oda menj ha rosszul vagyok mindentöl. Mi a megoldàs? Létezik?? F

2019. júl. 11. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Egyebkent sportolsz? Ha nem kezdj el sportolni, egyebkent nekem is volt ilyen idoszakom.
2019. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nincs energiàm sportolni, mindig abbahagytam. 27F
2019. júl. 11. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál pszichologust/pszichiátert vagy elöre eldöntötted hogy nem működik? Az lesz ugyanis a megoldás, lehet hogy eleinte szorongásoldó gyógyszerrel, ha ennyire súlyos az állapotod. Ez súlyos szorongás vagy/és fóbia. Nyilván társult depresszióval.
2019. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn is voltam ìgy. 4,5 hónapot voltam tàppènzen! :( Az volt megnyugtató, ha otthon voltam ès a kis szobàm adott biztonsàgot. Illetve az, ha valaki otthon volt velem! Egyedűl ki sem tudtam mozdulni! Már indulàsnàl pànikrohamom volt. Nyugtató nèlkük nem telt el egy napom sem. Elmentem pszihoteràpiàra, sok meditàció, autogèn trèning ès elkezdett jobb lenni! Neten is tudsz hallgatni. Aludni is aludhatsz arra, hidd el, ha lassan is de segìt! Teljesen le tudtam tenni a nyugtatót, sokkal jobban vagyok!
2019. júl. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!