Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet “kigyogyulni” az...

Hogy lehet “kigyogyulni” az elajulasbol?

Figyelt kérdés
Nem reg voltam vervetelen ahol elajultam. Mult evben a “Body Kiallitas”on tortent meg ez . Az elott pedig megvagtam magam es azert. Az osszes a verhez kotheto. Ez valami fobia? Illetve mit lehet tenni ellene? Az a szerencse, hogy eddig mintig ott volt anyukam aki segitett ebben.

2019. júl. 12. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Hat ez ebbol nem lehet kigyogyulni, de megtanulod, hogy ez mar az az erzes, amibol ajulas lesz. Ilyenkor gyorsan le kell ulni, vagy fekudni, mindegy hol vagy, vizet inni, vagy vmi cukrosat. Idovel elmulik, en mar tudom kezelni igy.
2019. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A cukoral óvatosan, mert ha mégis elveszti az eszméletét meg is fulladhat a cukortól ha félre csúszik!
2019. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is àjulôs voltam/vagyok, sajnos én nagyobb setressz hatàsàra is képes vagyok elàjulni.

Ahogy az elôttem vàlaszoló írta, meg lehet tanulni elöre felismerni, ha közeleg, és megelôzni, pl. lefeküdni vagy kilépni az adott helyzetböl. Érdemes a környezetet is figyelmeztetni elôre, ha érzed, hogy lehet hogy elàjulsz.

Valamennyire ki is növi az ember, fiatalabb koromban gyakrabban elàjultam, mondjuk dokinàl még most is néha.

2019. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!