Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy valakit...

Van olyan, hogy valakit annyira tönkretesz lelkileg egy elhúzódó súlyos betegség és az ezzel járó váratlan rossz dolgok, hogy utána képtelen helyrejönni lelkileg, még akkor is, ha meggyógyul?

Figyelt kérdés

Úgy is lehet értelmezni, hogy egy eleve lelki problémákkal küzdő, érzékeny embert úgy padlóra küld valamilyen testi betegség, illetve a kettőnek a keveréke, hogy nem tud utána lelkileg felállni, úgy kicsúszik a talaj a lába alól. Vagyis a testi betegség és az ezzel járó váratlan rossz dolgok úgy felerősítik benne az addig is meglévő lelki problémákat, hogy a szellem kiszabadul a palackból, és még ha testileg meg is gyógyul, sajnos utána már nem tudja kordában tartani az eredeti lelki bajait.

De azokra is vonatkozik a kérdés, akikből valamilyen testi betegség gyötrelmei előhoztak valamilyen előtte nála nem lévő lelki betegséget.


2019. júl. 14. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy pillanatra azt hittem ez az én kérdésem. :D De rájöttem, hogy nem. :D

Bocsi csak pont ebben vagyok én is. Vicces, hogy még a megfogalmazásod is hasonló mint az enyém. :D

2019. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges hogy nem tudja feldolgozni a testi betegsége megélését,azt amin keresztül kellett mennie.Ez kihozhat mentális problémát!
2019. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1: Veled ez történt, ha jól értettem? Le tudnád írni részletesen?
2019. júl. 15. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rámírsz privában leírom nyilvánosan nem szeretném.
2019. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!