Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki mit gondol az lsd terápiáról?

Ki mit gondol az lsd terápiáról?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyan válaszoljon aki képben van a témával.

2019. júl. 14. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Microdosing?
2019. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az 50- es években folytattak vele terápiákat. (Amit aztán be is tiltottak ki szerint okkal ki szerint nélküle) most is kisérletezgetnek külföldön vele . Igéretesnek tűnik
2019. júl. 14. 14:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Mivel pszichadelikum és elég erős, sok mellékhatással... nehezen irányítható hatással, és kifejezetten nem ajánlott mentális problémákkal küzdőknek... mert beszopsz egy bad tripet, vagy kihozza a skizofréniádat. Ezért nem ajánlott.


A microdosing az más. Arra keress rá.

2019. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Abszolút nem ajánlott, én soha nem is értettem. Pl. egy ppszichózist csak ront. Egy depressziósnál meg biztosan bad trip lesz, mert az leginkább az "alaphangulattól" függ. Egy bipolárisnak (mániás) meg inkább nem is ecsetelem. Szóval egyáltalán kinek lehetne adni? Mert egy mentális betegnek szerintem nem.
2019. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
stanislav Grof LSD pszichoterápia című könyvét olvasd el, pontos orvosi adatokkal van tele. Itt sok embernek fingja sincs miről beszélsz.
2019. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Bár főképp az utolsó válaszolónak . Mert az előtte szólók nem igazán tűntek ténylegesen úgy minthogya képben lennének (bántás nélkül) egy lsd terápia alatt felügyelve van nyilván az adott személy és nem a bad trip az elsődleges cél ugyebár. Nem értel hozzá, nem tudom hogyan s, miképp kerülik el nem vagyok pszihológus . De tény hogy használták ,és működött.
2019. júl. 14. 23:07
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

#5, Aha, hozol egy 1980-ban íródott könyvet, mikor gyakorlatilag 5 évente elavul egy rakás területe a pszichiátrának és a neurobiológiának.


Kérlek hozz már forrást az LSD pszichoterápiáról, és nagy elemszámú biztonságosságáról...csak mert azóta eltelt cirka 40 év!


Kérdező, te meg ne higgy el mindent, csak mert egyezik a véleményeddel.

2019. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

7#


Akkor te se csak azt hidd el, ami egyezik a véleményeddel :D

2019. júl. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

7-esnek! 5-ös vagyok


Az tudnod kell évtizedekkel ezelőtt ez nem volt tiltott szer kísérletekhez. Ezért az akkori feljegyzések igenis mértékadóak. De hogy megcáfoljalak, és hozzak frissebb bizonyítékot, akkor legyen elég annyi, hogy vannak országok ahol újra engedélyezték a kísérleteket. Pontosan a korábbi sikeres eredmények tanulmányozása okán. Talán tedd félre az előítéleted, és járj utána mint tudományos tényként megismerve.


Az lsd nem party drog, még ha annak is használják sokan. Egy bad tripből pedig sokkal többet fejlődsz, és kapsz önismeretet mint egy pozitív élményből.

Tehát nem mindenkinek, és nem mindenféle használatra való.

2019. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pont ezt akartam énis felhozni a 7-es számára. Igazából említettem fentebb ,hogy külföldön igéretes kisérletek folynak vele.
2019. júl. 15. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!