Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám szarrá kutat és nem...

Anyám szarrá kutat és nem enged, meg semmit, ez valami mánia nála?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek valahova, azonnal szétkutat minden, még a legrégebbi dobozokat is, mindent. Ha fürödni megyek az az első, hogy kutat. Ha elviszem ezért fürödni a táskát, akkor meg az a baj. Ja és most már annyi is elég, hogy kimegyek pisilni. Öcsém kutat, anyám figyel vagy fordítva. Ekkor lopták el a fodrász számlámat is. Volt, hogy arra ébredtem, hogy nyomták az ipadet mellettem az ágyon, pedig már ekkor is elmúltam 20 éves. Nagyon durva. Nem dohányzom, de féléve vettem egy doboz cigit egy alkalomkor, azt is elvették egy alkalommal, gondolom kidobták.

Ha szólok, akkor meg ordibálás. Ráadásul magából indul ki, mert mielőtt kimegy lefényképezi a szekrényét. Hát én nem vagyok öcsikém, meg jómaga. Ráadásul pénzt sem loptam soha. Egy időben a Netbankomat is hívogatták öcsémmel, mert bent hagytam az eredeti kódot, az meg szerepelt a bankos mappámban.

23-at töltöm nemsokára. Sehova nem engednek, akkora balhé lenne, ha meglátna valakivel, aki nem lány, sőt még a körömlakkozást sem engedik. Azért is beszól, hogyha nem levágom rövidre, hogy fájjon, mert a hús kiáll, mert "kapák".

Vicc. Az összes orvosi leletemet, elzárva tart, nehogy megláthassam őket...


2019. júl. 15. 04:22
1 2
 1/11 Mihago ***** válasza:
69%

Az, mánia. Control freak a jelenség neve, és biztos van magyar név is, csak velem nem közölték. Beteges irányítás- és ellenőrzésmánia. Számos oka van, főleg szorongásos neurózis, de ezt pláne ne említsd neki, mert akkor lesz csak igazán ordítás. A pszichés beteg egyvalamiben mindig holtbiztos, hogy ő nem pszichés beteg.


Amúgy meg mi az, hogy sehová nem enged? Felnőtt nő vagy, oda mész, ahová akarsz. Elállja az utad, bezár a szobádba, vagy mit csinál? Keress egy normális pasit, szard le a mutter huhogását, és költözz el vele. Ami meg a tiéd, azt vedd el. Az orvostól elkérheted a leleteidet, de egyszerűbb, ha feltöröd a szekrényt, és visszaveszed. Tanulja már meg a mutter, hogy hol a helye. Ha üvölt, azon egy visszakezes pofon segíteni szokott. Az öcsédet is nyugodtan gyűrd orrba, ha ekkora patkány, hogy a testvére után kémkedik. Tiszta beteg család ez.

2019. júl. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

A mamahoteles találkozása az elmebeteg szülővel. De melyik fog győzni?

A gyakorikérdések nyári kiadásából megtudhatjuk.

2019. júl. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nagyon para, jesszus.
2019. júl. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Rég láttunk, kiengedtek megint az ápolók?
2019. júl. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát még mindig nem költöztél el. Még mindig magadra vess, hogy ezt hagyod.
2019. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem kellett volna egyetemre menni, az tuti. Azt képzeli, hogy 12 éves vagyok, nagyon durva.
2019. júl. 15. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze persze.
2019. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ügyes vagy, hogy most nem tiltották ezt a regisztrációd egy órán belül.
2019. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Milyen "persze-persze", ebben mi a kamu? Itt olvastam kérdéseket, egy valaki mindig azt fűzi hozzá, hogy kamu, persze-persze, "vót má". Igazán hasznosak.
2019. júl. 15. 16:56
 10/11 Mihago ***** válasza:
12%
Hagyjad, van itt pár hülye, akik csak azért járnak ide, hogy károgjanak azoknak, akik segítséget keresnek. Mindig ez a szöveg, hogy persze, te ez meg ez az elmebeteg vagy, aki ugyanazt a kamu kérdést teszed fel ezredszer. Mert ugye hülye szülő nincs, ezt csak egyvalaki találta ki, és nincs jobb dolga, mint ötvenszer beírni. De hát elmebetegek mindig magukból indulnak ki, és azt képzelik, mindenki más is elmebeteg.
2019. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!