Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Mentális betegség...

Girlll3 kérdése:

Ez mi lehet? Mentális betegség vagy lustaság?

Figyelt kérdés
Ha arra gondolok, hogy dolgozni kell, akkor rossz kedvem lesz. Egyszerűen semmi jót nem találok benne. Még a fizetés se motivált. Reggelente hulla vagyok, mindegy mikor fekszem le. Aztán hétvégén takarítani kell. Azt is utálom. Megcsinálom, aztán nem sokkal később minden ugyanolyan koszos. A mosogatástól hátramenésem van. Tornyokban állnak az edények, szinte felesleges is elmosogatni, másnap minden ugyanilyen. A szemétlevitelt is halogatom. Amúgy az egész lakást én takarítom. Már egyszerűen teljesen életunt lettem ezektől a kötelező dolgoktól, amiknek értelmét se látom. Egyébként emellett magányos is vagyok.
2019. júl. 19. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez tök normális.
2019. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, akkor jó. A kérdés már csak az, hogy legyek boldog, ha ilyen el...napjaim vannak, amikben nincs sok öröm.
2019. júl. 19. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
En ugyanigy vagyok... :(((
2019. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szar az élet.
2019. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Érdemes lenne néha valami olyan tevékenységre időt szakítanod amit szeretsz, ami örömet okoz számodra. Ez talán megtörné a mindennapjaid szürkeségét és kissé növelné a hangulatod. Jobb kedvvel pedig könnyebb munkához látni.
2019. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy ez mind teher neked. Az, hogy ez ennyire tönkreteszi az életedet szerintem már depresszió, kezeltetni kéne.
2019. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a többségünk nem szeret dolgozni... de úgy azért könnyebb, ha úgy éled az életed, hogy fontosnak érzed magad, a társadalom számára hasznosnak.... célokat tűzöl ki magad elé, amit el akarsz érni.... mert úgy létezni, hogy csak azért dolgozok, hogy legyen mit zabáljak, amit aztán úgyis kiszarok, és kezdődik minden előről... hát úgy hosszű 40 év lesz :D
2019. júl. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szimplán nem vagyunk egyformák.

Van,akinek magasabb a teherbírása,másoknak kevesebb.


Ilyenkor az előbbi csoport azt mondja a másikra,lusták.

Ez egy ördögi kör.

Van,aki elmenne 3.munkahelyre is dolgozni,az sem viselné meg.


Ha engem kérdezel,az amit ma leakarnak nyomni az ember torkán,a mai "modern" világ,nem normális.

Legalábbis a társadalom kórképén jól látszik.

Több millió alkoholista van az országban.Rengeteg a mentálisan beteg ember.

Egy robotszerű életet kellene élni a halálig,van,aki ezt fel tudja dolgozni,van,aki nem.

2019. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!