Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg voltam 1.5 hétig és...

Beteg voltam 1.5 hétig és közben nagyon szédelegtem meg olyan gyenge voltam, hogy alig tudtam a lakáson belül közlekedni. Már meggyógyultam mégis azóta félek mindenhol, hogy elájulok. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
Annyira ijesztő volt ez az állapot, azt hittem sosem fog elmúlni. Még sosem voltam ilyen rosszul. Egy vírusfertőzés okozta, majdnem kórházba vittek. Azóta alig merek elmenni itthonról. A munkahelyemen is folyton félek, hogy elájulok pedig már voltam orvosnál, meggyógyultam de nem múlik el az ájulástól való félelem. Borzasztó ez az érzés. Mindenhol letámasztom a fejem. Ha álmos leszek akkor szédelgek is.
2019. júl. 20. 15:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Valóban nincsenek. Te gonosz vagy! Sajnos az nem gyógyítható. Kívánom neked, hogy szédülj minden nap és járj úgy dolgozni hogy 5 percenként úgy érzed, hogy mindjárt elájulsz. De biztos nyávogok, mert csak a gyerekek szédülnek és érzik úgy, hogy elájulnak. Attól hogy te sem empátiával nem rendelkezel, sem fantáziád nincsen, képzeld más emberekkel törtennek olyan dolgok amit TE még nem éltél át. Köszi, hogy szét offoltad a kérdesemet. Csak olyat írtál amitől még rosszabul érzem magam. Remélem ettől szebb lett a nyomorultul unalmas életed!
2019. júl. 20. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit leírsz az egy teljesen jogos szorongás. Pszichológus segíthet, de magától is elmúlhat pár hét alatt.
2019. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Picit már javul. De kértem egy időpontot is.
2019. júl. 23. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!