Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az, hogy nyilvános...

Mitől lehet az, hogy nyilvános wc-ben mások mellett képtelen vagyok vizelni?

Figyelt kérdés

Ugyanez van akkor is, ha kocsiból kiszállva mondjuk az út szélén próbálom.



Nyomom, de nem jön semmi.


Évek óta szorongásos depressziós pánikrohamos vagyok, nem tudom lehet-e köze hozzá.



2019. júl. 21. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti társaságban csinálni. Én se, pedig nem vagyok depressziós. Természetes dolog, hogy az ember ilyenkor számít egy kis egyedüllétre.
2019. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó, ez igaz, hogy szükség van egyedüllétre, de volt már olyan, hogy 3x álltunk meg autóval, egyszer sem sikerült, és a hólyagom már majd szétrobbant.


Szerintem ez egyáltalán nem normális.

2019. júl. 21. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ez teljesen normális jelenség. Rengeteg férfi van ezzel így, többek között én is. Éppen ezért a piszoárokat nem szeretem egyáltalán, szóval amikor csak lehet, én bizony bemegyek egy fülkébe elvégezni a dolgomat. Ott általában megy gond nélkül, kivéve mondjuk ha a szomszéd fülkében valaki hangosan és látványosan erőlködik. A piszoároknál viszont csak akkor, ha nincsenek körülöttem egyáltalán, és még akkor is sokszor nehezen indul el.
2019. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Szégyen érzet miatt kialakult gátlásosság .

Nagyon sok fiú,férfi küzd ezzel .

2019. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nőként vagyok ugyanígy, pedig nálunk fülkék vannak nyilvános wc-ben... Ha hallom, hogy valaki ott van a mellettem levő fülkében, vagy az ajtó előtt, akkor nem megy.
2019. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor sem megy,ha fülkébe megyek,és akkor sem,ha szorít az idő.


Nem tudom a lakást sem pár óránál tovább elhagyni.


Volt olyan,hogy 1,5 órás buszút elején nagyon kellett és nem mertem leszállni a buszról,mert féltem,ha nem sikerül,akkor még később érek haza.


Valószínűleg szociális fóbia,szorongásos zavar.

Az emberektől való félelem.


Esélyes a rossz gyerekkor,rossz szülői kapcsolat.

2019. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Pánik olyankor alakult ki,amikor éreztem,hogy nagyon televolt.

Halálfélelem,hogy szétreped és meghalok.

2019. júl. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!