Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történhetett? (tripelés...

Miért történhetett? (tripelés közben)

Figyelt kérdés

Hallucinogén hatása alatt bepisilés? Valószínű az ilyesmi, miért történik velem?

Ez az első ilyen, hogy trip alatt megtörtént. De mi lehetett az oka?



2019. júl. 22. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nézd, drogozol, azután meg vagy lepődve a tüneteken. Valakinek el nem múló deperszonalizációja lesz, másnak súlyos pánikrohama, stb. A megzavart agy bármire képes. Én nem ítéllek el, de ha nem tetszenek a drogozás következményei, akkor pl ne drogozz, ennyire egyszerű.
2019. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mert eddig sosem volt ilyen :( ez az első, hogy trip közben...
2019. júl. 23. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Hülye drogos, megérdemelted
2019. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Az amit leirtal, normalis esetben max DMT hatasa alatt tortenhet meg.

LSD ilyet nem okoz, még 500 mikrogramm feletti adagnal sem.

2019. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
én egyszer begombázva majdnem beszartam, mert annyira nem a fizikai világban volt a tudatom, hogy észre sem vettem, hogy kell. hallottam hasonlókat ismerősöktől is hallucinogéneken
2019. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt betiltották a salviát a tripelés alatt gyakran maszturbáltam.

Mióta betiltották a salviát, nem használom, igy nem maszturbálok a hatása alatt. :-)

2022. okt. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#1-el annyiban egyetertek hogy aki barmilyen drogot fogyaszt az legyen tudataban a mellekhatasokkal kovetkezmenyekkel kockazatokkal


es #5-el pedig abban ertek egyet hogy lehet annyira a tudatodban voltal hogy a fizikai dolgok elfelejtodtek, ellazultak.

2023. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!