Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg. Mi lehet a baj?...

Nem jön meg. Mi lehet a baj? Jartatok már így? Írom a tüneteket:

Figyelt kérdés
Már 5 napja késik a menstruációm (nem szokott), aznap mikor meg kellett volna jönnie ereztem egész nap a ‘mindjárt megjon’ érzést de nem lett belőle semmi azóta se. Aznap és ra 2 napra teszteltem, negatív. Melleim érzékenyek, mára még viszkető érzés is jelentkezett a szeméremajkaimon ( csak akkor érzem ha pisiles után megtörlöm). Jovohetre kaptam időpontot orvoshoz!
2019. júl. 24. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg nőnek vacakol most a ciklusa. Gyanítom ez az állandó hideg meleg keverék, össze vissza frontok a ludasak benne.


Ne ijedj meg, majd megjön.

2019. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van egy fertőzésed-gyulladásod, ami kihathat a ciklusodra. Viszont én mennék magánba, vagy sorban állnék, hátha fogadnak. Egy fertőzéssel nem várnék még 1 hetet. Aztán majd fogsz te még ennél jobban is viszketni, meg akár fájdalmat is érezni, nem biztos, hogy ki fogod tudni várni a jövő hetet...
2019. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!