Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hónapja szedek Jangee-t....

4 hónapja szedek Jangee-t. Tegnap este, a 9. tablettánál barna folyás / kis vérzés. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Közel 4 évig szedtem Symiciát, aztán váltanom kellett Jangee-ra. A 4. levélnél tartok. Az első levélnél voltak vérezgetések, pecsételés. De utána a másodiknál és a harmadiknál már minden rendben volt. A tablettát rendesen szedem minden nap azonos időben (+- 1-2 óra.)

Tegnap este, a 4. levél 9. napjánál egy nagy barna foltot láttam a bugyimon. Pisiléskor is jött egy kis vér, de aztán semmi. De aztán ma reggel, mikor wc-ztem megint jött egy kis vér, aztán megint semmi...

Szerintetek ez normális? A betegtájékoztató szerint az "első néhány hónapban" az még normális. De az nem első 3 hónapot jelenti? Ez már a negyedik, szóval nem tudom, hogy ez így normális-e, pláne, hogy az ezt megelőző két hónapban ilyen nem volt... :(

És még valami, a tablettamentes hét első három napjában azi sandoz nevű antibiotikumot kellett szednem torok és mandulagyulladás miatt. Esetleg okozhatja az ezt a vérzést?


Előre is köszi a segítséget!! :)



2019. júl. 24. 11:17
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyi vasárnap megint kicsit fájni kezdett a torkom, szóval a napokban napi 4-5 1500 mg-os C-vitamint is ettem (ezt anno az orvosom javasolta.) Az esetleg bezavarhat ilyen módon?
2019. júl. 24. 11:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat még simán ilyen a 4. hónapban is, de akár a gyulladás, vagy az antibiotikum is okozhatta.
2019. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!