Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum és fogamzasgatlo?

Antibiotikum és fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés

Betegség miatt kaptam antibiotikumot.

Pénteken ért véget a fogamzasgatlo 21napos része és szombaton már nem vettem be az ujat mivel a 7napos szünetben vagyok. Viszont szombaton kaptam egy 5 napos antibiotikum kúrát amit napi 2x kell bevenni.

Szóval a 7 napos szünetben szedem. Így a 8. napon elkezdhetem szedni a következő fogamzasgatlo levelet?

Így csökkent a hatása?



2019. júl. 24. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fogamzásgátló szedése közben is lehet antibiotikumot szedni. viszont abban a hónapban vėdekezni kell máshogyan is..
2019. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt ertem csak sajnos ugye én a 7napos szünetben szedem. És nem tudom hogy ez így teljesen megszünteti e a hatását és elkezdhetem e a 8. napon szedni újra vagy varjam meg a következő menstruacios ciklust?
2019. júl. 24. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy hogy a szünetben szeded e vagy nem az antibiotikumot mindent úgy csinálj ahogy szoktad. ugyanugy szedd tovább a fogamzásgátlót. es alkalmazzatok kiegészítő fogamzásgátlás..
2019. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 24. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló tablettát tilos ilyen összevissza szedni, mint ahogy te tervezed. Teljesen mindegy, mikor szedsz antibiotikumot, a fogamzásgátló tablettát mindig úgy kell szedni, hogy 21 tabi, 7 nap szünet.
2019. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Utolsó!

A kérdező a leírása alapján rendesen szedi, nem össze-vissza...

2019. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!