Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj a hasam alja lassan...

Mitől fáj a hasam alja lassan két hete?

Figyelt kérdés
Először csak néha-néha szúrt egy adott pontban (bal oldalt és középen), ha a hátamra feküdtem, majd ülésnél is (ha erre gondolok, jobban, de pl. sportolok, eszek, semmi bajom), viszont ma reggel már kiegyenesedni sem volt egyszerű, a szeméremcsontomba sugárzott, pár napja a bal combomba, néhány másodpercig. Egyébként nem erős fájdalom, de nagyon félek, hogy rákos vagyok, vagy komolyabb bajom van, de egyébként se hányinger, se véres széklet, se nem kaphattam el nemi úton semmit...
2019. júl. 25. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász ? Nekem ilyen tünetekkel petefészekgyulladásom volt de ez nem jelenti azt hogy neked is ez van. De elmehetsz a hazi orvoshoz is es majd o megmondja merre tovabb.
2019. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És még nem jutott eszedbe orvoshoz menni?
2019. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagy esély lehet a petefészek gyulladásra.. mindenképp menj orvoshoz
2019. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!