Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Holnap nyaralás!

Mit tegyek? Holnap nyaralás!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem is tudom, hogy kezdjem mert valószínűleg semmilyen megoldás nincs de azért szeretnék reménykedni. Szóval, ma megjött pedig nem mára voltam kiírva. Ez a hónapban a második hogy megvan. 22 nap telt el. Ez nem is zavarna, viszont holnap megyünk nyaralni 1 hétre és kíváncsi lennék mit tudnátok ajánlani amivel "elmulaszthatom" erre az időre. Valószínű semmit, igaz? Nagyon szeretném remélni, hogy létezik egy megoldás a problémára, kérlek segítsetek.

2019. júl. 26. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
SEMMIT!Ez már legalább az ezredik ilyen kérdés,miért nem tájékozódsz mielőtt kiírsz egy kérdést?!
2019. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem a nyaralás miatt aggódnék, hanem az összevissza vérzés miatt. De hát vannak ilyen emberek. Kinek mi a fontosabb...
2019. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy nőgyógyászt ahogy írta az előző összevissza vérzések miatt a nyaralás után.
2019. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

A terhesek szoktak “kiírva lenni”. :D


Egyébként borzasztó, hogy egyesek már a menstruációjukkal sem tudnak együttélni. Nem egészséges a hormonokkal játszani, használj tampont.

2019. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tampon vagy intim tölcsér. Mást nem tudsz tenni.
2019. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!